BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes iela 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
Darba dienās 9:00 - 18:00

NO 2. SEPTEMBRA BIROJS ATRODAS JAUNĀ ADRESĒ - LIELIRBES IELĀ 1 (KALNCIEMA BIROJI). UZ TIKŠANOS JAUNAJĀS TELPĀS!
Partneri
Pakalpojumi ID-kartīšu personalizēšana
Sniedzam plastikāta karšu izgatavošanas un personalizēšanas pakalpojumus, pielietojot mūsdienīgas tehnoloģijas, kā arī sublimēšanas un ofseta drukas metodes. Mēs piedāvājam dažāda veida baltas un krāsainas plastmasas kartes (PVC, HiCo, LoCo, Smart-card, contactless card) ISO7810 standartā. Mūsu piedāvājamais pakalpojumu klāsts ietver pasūtītāja maketa izstrādāšanu vai pilnveidošanu, parauga izgatavošanu, plastikāta karšu ražošanu un personalizēšanu, saskaņā ar klienta sniegto informāciju. Pēc pasūtītāja vēlēšanās mēs piedāvājam karšu individuālu iepakojumu.

 
Pieteikuma forma

Plastikāta karšu īss apraksts

Plastikāta kartes atšķiras pēc savas nozīmes, funkcionalitātes un tehniskajiem raksturojumiem.

Plastikāta karšu veidi:

 • atlaižu kartes
 • apdrošināšanas kartes
 • klientu kartes
 • reklāmas kartes
 • klubu kartes
 • apliecības
 • caurlaides
 • citas

Iespējama dažāda veida personalizēšana un papildus elementi uz plastikāta kartēm.


Embosings – burtu-ciparu informācijas drukāšana uz kartes, mehāniski izspiežot nepieciešamos elementus no plastikāta uz kartes virsmas. Reljefu pēc tam ir iespējams krāsot – tipings (zelta, sudraba, melnā krāsā). 

Tipings (apdrukāšana ar foliju) – tas ir embosinga simbolu pārklāšana ar krāsotu plēvi, lai tos izceltu. Visbiežāk pārklāj ar zeltu, sudrabu vai metālisku krāsu.

Indent-druka
– process pretējs embosingam, t.i. cipari vai burti tiek iespiesti plastikātā.

Personalizēšana – individuālas informācijas uzdrukāšana uz plastikāta kartes, kas attiecas uz šīs kartītes īpašnieku, viņa paraksta paraugs, u.t.t. Uz kartes var būt arī kartes numurs, izsniegšanas datums, derīguma termiņš, logins un parole aktivēšanai u.c.

Numuru drukāšana – analogas burtu-ciparu informācijas uzdrukāšana.

Paraksta josla – speciāla josla uz kartītes, paredzēta paraksta parauga vai citas papildus informācijas novietošanai. Parasti tiek veidota baltā krāsā.

Svītru kods – iekodēta burtu-ciparu informācija, kas tiek attēlota svītru koda veidā. Parasti svītru kods satur personālo informāciju un atbilst vienam no daudzajiem standartiem, kas darbojas šajā jomā.

Skreč-panelis (notīrāma aizsargjosla) – uzklāts necaurspīdīgs aizsargslānis. Skreč panelis tiek izmantots, lai aizsargātu slepenu informāciju. Lai to nolasītu, nepieciešams notīrīt krāsu no līnijas. Piemērs – bankas koda kartes.

Karst spiede ar foliju – folijas uzklāšana ar karstās spiešanas metodi uz kartes virsmas, izmantojot klišeju. Tiek izmantota zelta, sudraba un hologrāfiskā folija.


Magnētiskā svītra LoCo un HiCo – līdz šim brīdim viens no populārākajiem veidiem informācijas ievadīšanai plastikāta kartē, satur iekodētu kartes īpašnieka informāciju. Nolasīšanas iekārta (magnētiskā galviņa) atšifrē informāciju, kuru satur magnētiskā svītra.

Magnētiskai svītrai ir trīs celiņi. Parasti saskaņā ar standartu:
 • pirmajā celiņā ierakstīta kartes turētāja vārds;
 • otrajā celiņā ir kartes numurs un derīguma termiņš;
 • trešais celiņš ļauj ierakstīt papildus informāciju.