BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Slokas 13a, Riga, LV-1048, Latvia
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 9:00 - 18:00
Partneri
Piekļuves kontroles sistēmas (PKS) nodrošina caurlaižu turētājiem piekļuves tiesības objektā (telpās, autostāvvietās u.c.), kā arī registrē informāciju par notikumiem. Kā caurlaides visbiežāk tiek izmantotas bezkontakta caurlaides (kartes, breloki, aproces), kas ir jāpieliek pie nolasītāja.

Ja ir neliels slēdzeņu un lietotāju skaits, piedāvājam izmantot autonomās (standalone) elektroniskās slēdzenes, pie tam katru jaunu identifikatoru ir jāieraksta katrā slēdzenē ar master-atslēgas palīdzību. Off-line sistēmās, kas ir ērtakas lietošanā, bet dārgākas, dati par atslēgām un notikumiem glabājas katrā slēdzenē un periodiski tiek salidzināti ar datiem uz servera. On-line sistēmās informācija par atslēgām no slēdzenem tiek nodota uz serveri, kurš ģeņerē piekļuves komandu. Tādējādi var izmantot relatīvi vienkaršus slēdzeņu kontrollerus, kā arī pieslēgt piekļuves kontroles sistēmai arī citas iekārtas - piemēram, izpildīto darbu reģistrēšanai, signalizācijas vadībai.

Piekļuves kontroles sistēmu integrēšana uzņēmuma esošā infrastruktūrā ļauj samazināt izdevumus par sistēmas ieviešanu un tās apkalpošanu.
Piedāvājam arī:
Pieteikuma forma piekļuves kontroles sistēmas iegādei

DAccess

Piekļuves kontroles sistēmai DAccess ir sekojošas īpašības:

• On-line un off-line sistēmu priekšrocību kombinācija, sakarā ar ne pārāk dārgu kontrolleru un vadības moduļa izmantošanu, kas apmainās datiem ar serveri caur lokālo tīklu.
• Plaša spektra identifikāciju tehnoloģiju uzturēšana jebkādos savienojumos – piemēram, ļauj viena uzņēmumā izmantot pirkstu nospiedumus, kā arī kartītes personālam un caurlaides autotransportam ar nolasīšanas attālumu 10 cm un 10 m, pieslēdzot sistēmai turniketus, durvis, barjeras, reģistratorus un citas ierīces pēc pasūtītāja ieskatiem.
• Sistēma efektīvi strādā gan nelielos, gan lielos uzņēmumos ar tūkstošiem darbinieku dažādās teritorijās, starp kurām datu apmaiņa notiek caur Internetu.
• Moduļveida arhitektūra un SQL-bāzu izmantošana nodrošina integrāciju ar uzņēmuma informāciju sistēmām (Lotus Notes, Navision, 1C u.t.t.), kā arī darba vietu optimālu konfigurāciju (kadru daļa, caurlaižu pasūtīšana, apsardzes dienests, uzņēmuma administrācija u.c.).
• Pastāv iespēja uzdot jebkuram darbiniekam individuālu darba grafiku (fiksēts, maiņu, slīdošais u.c.) ievērojot virsstundas, nakts stundas un citus noteikumus.
• Darba laika uzskaites apakšsistēma TAReports automātiski ģenerē darba laika uzskaites tabulas un atskaites par darbinieku kavējumiem, kas būtiski paaugstina darba efektivitāti un ļauj samazināt darbinieku štatu, kā arī garantē WTD (Working Time Directive) prasības, kas darbojas visās ES valstīs.
• Utilita Ukey kalpo iekārtu vadībai no distances no jebkura datora, kas atrodas tīklā, bet Guardian nodrošina ērtu grafisku interfeisu prieks apsarga, parādot visu slēdzeņu/turniketu stāvokli objekta kartē, ka arī darbinieku atrašanās vietas attiecībā pret darba telpām.
• Ja uzņēmuma ir Windows-serveris ir iespējams papildus samazināt izdevumus  DAccess sistēmas uzstādīšanai.

 

Kontroles piekļuves un darba laika uzskaites sistēma DAccess ir papildināta ar jaunu funkciju. Kad ID-karte (caurlaide) atrodas uz nolasītāja vai tā „kabatiņā”, var ieslēgt aprīkojumu – iekārtas, apgaismojumu, gaisa kondicionierus u.t.t. Iekārtas izslēgsies pēc ID-kartes izņemšanas no nolasītāja. Šī notikuma laiks un ilgums atskaitē fiksēsies analoģiski, kā ieeja-izeja.

Augstākminēto opciju var pielietot ražošanas uzņēmumos, viesnīcās un arī citos objektos, kur jau aktīvi tiek izmantots DAccess.

Programmatūra un sistēmas iekārtas nepārtraukti attīstās, ievērojot tirgus prasības un klientu vēlmes, kā arī attīstoties tehnoloģijām.

 DAccess web-serviss
DAccess web serviss (turpmāk serviss) ir programmatūra, kas pēc pieprasījuma veido un atgriež datus xml-formātā par DAccess caurlaides nolasīšanas notikumiem.

Notikumus priekš servisa ģenerē speciāli konfigurēta applikācija Guardian. Šis Guardian tiek palaists automātiski, pēc servera ieslēgšanas vai pārstartēšanas.

Kontrolieru jeb reģistrācijas punktu, kuru notikumi tiks attēloti servisā, izvēli (konfigurēšanu) Guardian programmai, veic Administrators saskaņā ar DAccess dokumentāciju.DAccess ekrāna formu piemēri

Apsarga darba vieta (Guardian)


 

Administratora darba vieta

 


Filtrs

 


Atskaite par mēnesi

 

Viens no darba laika atskaitem (TAReport) 

Personāla pievienošana