BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Slokas 13a, Riga, LV-1048, Latvia
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Piekļuves kontroles sistēmas Mehānisko atslēgu vadības sistēma
Kas pēdējais ņēmis šīs telpas atslēgu? Pie kā atrodas dienesta automašīnas atslēgas? Kas pēdējais un cikos nodeva noliktavas atslēgu? Atslēgu izsniegšanas/nodošanas vadības un reģistrācijas sistēma (AVRS) atbildēs uz visiem šādiem jautājumiem ar mūsdienīgu tehnoloģiju palīdzību.
Sistēma iekļauj atslēgu skapi un terminālu ar tastatūru, kā arī iebūvēto bezkontakta karšu nolasītāju. Terminālis saglabā informāciju par lietotājiem, atslēgām un pieejas tiesībām. Lietotāju identifikācija notiek, izmantojot bezkontakta kartes, PIN kodu vai kartīti + kodu, lai paaugstinātu drošības līmeni. Lietotājiem ir iespēja paņemt tikai tās atslēgas uz kurām viņiem ir piešķirtas lietotāju tiesības.

AVRS nodrošina optimālu atslēgu lietošanas tiesību piešķiršanu un elektronisku reģistrāciju. Atslēgas vai citas vērtīgas lietas droši tiek piestiprinātas pie izturīga bezkontakta elektroniskā breloka (tega). Katram tegam ir unikāls numurs, kas tiek nolasīts brīdī, kad atslēgta tiek paņemta vai novietota atpakaļ. Sistēmā vienmēr ir informācija par to, vai atslēga ir uz vietas, tiek izslēgts cilvēciskais faktors un tiek nodrošināta 100% atslēgu paņemšanas/nodošanas reģistrācija.Sistēmu var pieslēgt pie datora, pie tīkla (LAN, WAN), viegli paplašināt ar jauniem termināliem un atslēgu skapīšiem (seifiem), ka arī dažādām RFID-tehnoloģijām, tajā skaitā mirafe®, LEGIC®, HID®, proxEntry®. AVRS var papildināt jau esošo piekļuves kontroles sistēmu durvīm, kuras joprojām tiek kontrolētas ar mehāniskajām slēdzenēm un atslēgām izmantojot jau esošās darbinieku piekļuves kartiņas, kā arī tiek veidots lidzīga atslēgu izsniegšanas/nodošanas reģistrācija žurnālām.

Datorprogramma "Komandu centrs" ar daudzvalodu saskarni ļauj uzstādīt un kontrolēt visas komponentes. Visas darbības no visiem termināliem un skapīšiem saglabājas centrālajā datu bāzē. Atskaitēs var apskatīties visus notikumus ar atslēgām un lietotājiem, filtrēt pēc nepieciešamajiem kritērijiem.


FidPark-KeyLocks
FidPark-KeyLocks ir vienkāršs un ērts risinājums mehānisko atslēgu (piemēram, no telpām) atgriešanai/izsniegšanai lietotājiem, kuriem tika piešķirtas lietošanas tiesības uz šīm atslēgām.
Lietotāju un atslēgu identifikācija notiek, piemēram, pēc RFID kartēm vai pēc karekļiem, kuru identifikatorus operators nolasa atslēgu izsniegšanas vai atgriešanas laikā.

Sistēmā vienmēr ir pieejama aktuāla informācija par katru atslēgu, ka arī atskaites par visiem notikumiem ar atslēgām un lietotajiem.