BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes iela 1 (Kalnciema biroji), Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67805805
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Piekļuves kontroles sistēmas Mehānisko atslēgu vadības sistēma
Kurš pēdējais ņēmis šīs telpas atslēgu? Pie kā atrodas dienesta automašīnas atslēgas? Kurš pēdējais un cikos nodeva noliktavas atslēgu? Atslēgu izsniegšanas/nodošanas vadības un reģistrācijas sistēma (AVRS) atbildēs uz visiem šiem jautājumiem ar mūsdienīgu tehnoloģiju palīdzību.
Sistēmā ietilpst atslēgu skapis un terminālis ar tastatūru, kā arī iebūvētais bezkontakta karšu nolasītājs. Terminālis saglabā informāciju par lietotājiem, atslēgām un pieejas tiesībām. Lietotāju identifikācija notiek, izmantojot bezkontakta kartes, PIN kodu vai kartīti + kodu, lai paaugstinātu drošības līmeni. Lietotājiem ir iespēja paņemt tikai tās atslēgas, uz kurām viņiem ir piešķirtas lietotāju tiesības.

AVRS nodrošina optimālu atslēgu lietošanas tiesību piešķiršanu un elektronisku reģistrāciju. Atslēgas vai citas vērtīgas lietas droši tiek piestiprinātas pie izturīga bezkontakta elektroniskā breloka (tags). Katram tagam ir unikāls numurs, kas tiek nolasīts brīdī, kad atslēgta tiek paņemta vai novietota atpakaļ. Sistēmā vienmēr ir informācija par to, vai atslēga ir uz vietas, tiek izslēgts cilvēciskais faktors un tiek nodrošināta 100% atslēgu paņemšanas/nodošanas reģistrācija.Sistēmu var pieslēgt pie datora, pie tīkla (LAN, WAN), viegli paplašināt ar jauniem termināļiem un atslēgu skapīšiem (seifiem), kā arī dažādām RFID-tehnoloģijām, tajā skaitā mirafe®, LEGIC®, HID®, proxEntry®. AVRS var papildināt jau esošo piekļuves kontroles sistēmu durvīm, kuras joprojām tiek kontrolētas ar mehāniskajām slēdzenēm un atslēgām, izmantojot jau esošās darbinieku piekļuves kartes. Tā var darboties arī kā elektroniskais žurnāls atslēgu kustību reģistrēšanai. 

Datorprogramma "Komandu centrs" ar daudzvalodu interfeisu ļauj uzstādīt un kontrolēt visas komponentes. Visas darbības no visiem termināliem un skapīšiem tiek saglabātas centrālajā datu bāzē. Visus vai pēc nepieciešamajiem kritērijiem atlasītos notikumus ar atslēgām un lietotājiem var redzēt atskaitēs. 


FidPark-KeyLocks
FidPark-KeyLocks ir vienkāršs un ērts risinājums mehānisko atslēgu (piemēram, telpām) atgriešanai/izsniegšanai lietotājiem, kuriem tiek piešķirtas atslēgu lietošanas tiesības.
Lietotāju un atslēgu identifikācija notiek, piemēram, pēc RFID kartēm vai pēc brelokiem, kuru identifikatorus operators nolasa atslēgu izsniegšanas vai atgriešanas laikā.

Sistēmā vienmēr ir pieejama aktuālā informācija par katru atslēgu, kā arī atskaites par visiem notikumiem ar atslēgām un lietotājiem.

Sistēmas priekšrocības:
  • neierobežots lietotāju un atslēgu skaits;
  • sistēmas funkcionalitātes paplašināšana;
  • daudzlietotāju datu bāze;
  • aizsardzība pret vandālismu un programmatūras uzlaušanu.