BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Slokas 13a, Riga, LV-1048, Latvia
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Videonovērošanas sistēmas
 

Videonovērošanas sistēmas šobrīd ir obligāts, un bieži pat galvenais, drošības sistēmas elements, kas ļauj paaugstināt drošibas sistēmas efektivitāti un samazināt izdevumus. Tādas sistēmas nodrošina novērošanu, reģistrāciju, objektu atpazīšanu, uzdoto reakciju ārpuskartas situācijām, uztur sakarus caur Internetu vai lokālo tīklu. 

 Mēs piedāvājam videonovērošanas sistēmas un video iekārtas lielājiem un maziem objektiem - bankām, ofisiem un tirdzniecības centriem, uzņēmumiem, mājam, autostāvvietam, dzīvokļiem.
Atbilstoši mūsu pasūtitāju prasībam un noteikumiem, nodrošinām:

  • projektēšanu;
  • montāžu;
  • sistēmas instalēšanu.

Dažu mūsu klientu sarakstu var aplūkot šeit.
_____________________________________________________________________________________________________

Ip videokameras   videonovērošanas serveri
IP videokameras   Videonovērošanas serveri

_____________________________________________________________________________________________________Iekārtas un programmatūru piedavājam mūsu web-veikalā

Digitālajām IP videokamerām ir iebūvēts dators - video serveris ar WEB interfeisu, kas ir pieslēgts pie lokála tíkla jeb Interneta un papildus attēla pārraidei nodrošina videoierakstu, notikumu ģenerāciju, trafika vadību, video analītiku.  Pie tam IP videokameru attēla kvalitāte un izšķirtspēja ir atstājusi tālu aiz sevis “klasiskās” analogās kameras.

Analogās kameras
ļauj veikt novērošanu sliktas apgaismošanas apstākļos, izvairīties no spīdumiem un tām var būt ļoti mazs izmērs. Parasti tās tiek pieslēgtas pie video monitora vai video servera.

Digitālās video reģistrācijas iekārtas (DVR – Digital Video Recorder) izmanto speciālas iekārtas jeb datoru ar speciālu karti un programmatūru. Tas nodrošina augstu ieraksta kvalitāti, ērtu lietošanu un notikumu programmēšanas iespēju. Mūsdienīgās IP-kamerās var būt iebūvēts DVR ar zibatmiņu.