BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Slokas iela 13A, Rīga, LV-1048, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
Darba dienās 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Automātiskās kases

Piedāvājam dažādas automātiskās kases, kas ļauj veikt maksājumus un saņemt atpakaļ skaidru naudu, žetonus, kvīti, čeku u.c. Automātiskās kases var izmantot, piemēram, lai: 

  • apmaksātu pakalpojumus (maksas ieeja vai izeja, autostāvvietas, fitnesa centri, Internet-klubi);
  • pārdotu žetonus un kartes vai papildinātu ar naudu, lai saņemtu skaidru naudu par žetonu;
  • mainītu valūtu.
Piedāvājam automātiskās kases ar dažādu konfigurāciju, kas tiek pieslēgtas pie lokāla tīkla vai Interneta. To vadība notiek no FidPark servera.Kases automāti var būt nokomplektēti ar sekojošām iekārtām (pēc pasūtītāja izvēles):
  • banknošu pieņēmējiem,
  • monētu pieņēmējiem,
  • hoperiem monētu un žetonu pieņemšanai un izsniegšanai,
  • plastikāta karšu dispenseriem,
  • rokas un motorizētiem kasu nolasītājiem,
  • krāsu sensoru ekrānu vai indikatoru ar pogām,
  • termināļiem bankas karšu pieņemšanai.

Atkarībā no pielietošanas un kases automātu funkcionalitātes automātus var izvietotuz grīdas jeb pie sienas. Visos automātos ir iebūvēta drošības un trauksmes sistēma.Kases automāts FP-KA500/KA510 nodrošina apmaksu ar kredītkartēm, banknotēm un monētām, kā arī atlikuma izdošanu ar jebkuru no monētu nomināliem un banknotēs (tikai FP-KA510 modelim). Pateicoties jaunajām tehnoloģijām, izdevās samazināt automāta vērtību un tehniskās apkalpošanas izmaksas (t.sk. retāk jāveic naudas inkasācijas). Maksājumu veikšana ar maksājumu karti tiek īstenota, izmantojot terminālu Verifone UX100, kas atbilst pēdējiem drošības standartiem. Standartā automāta konfigurācijā tiek izmanotots 2D svītru kodu nolasītājs, bezkontakta RFID karšu nolasītājs un čeku printeris. Mijiedarbība ar klientu tiek veikta, izmantojot 15" skārienjūtīgo ekranu. Kases automāta aprīkojums nodrošina trīskāršu mehānisku aizsardzību monētām un banknotēm.

Automāts var būt izmantots dažādās FidPark sistēmās pakalpojumu un rēķinu apmaksai, klienta kartes konta papildināšanai vai informācijas saņemšanai.

Automāts tiek pieslēgts FidPark siatēmas serverim (caur internetu vai LAN), kas nodrošina monitoringu un visu pārskatu saņemšanu.Kases automāts FP-KA560 ir paredzēts skaidras naudas ātrai pieņemšanai (piemēram, no kasieriem un sabiedriskā transporta vadītājiem). Šim mērķim automāts ir aprīkots ar piltuvi, kur var iebērt visu nominālu monētas sākot no 1 centa. Pabeidzot naudas pieņemšanu un automātisku rēķināšanu, automāts izsniedz kvīti un pārnes informāciju uz centrālo serveri.

Klients tiek identificēts pēc bezkontakta ID kartes, viņa fotogrāfiju saglabājot datu bāzē.

Automāts nodrošina arī automātisku skaidras naudas apmaiņu pēc iepriekš noteiktām monētu kombinācijām, un to var izmantot kā pašapkalpošanās kiosku.

Kases automāta aprīkojums nodrošina trīskāršu mehānisku aizsardzību monētām un banknotēm. Automāts FP-KA560 pieslēgts FidPark serverim, kas ļauj veikt nepārtrauktu kontroli un monitoringu reālajā laikā.
 ______________________________________________________________________________________________________

automatiskās kases
FidPark - Card
______________________________________________________________________________________________________