BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes iela 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
Darba dienās 9:00 - 18:00

NO 2. SEPTEMBRA BIROJS ATRODAS JAUNĀ ADRESĒ - LIELIRBES IELĀ 1 (KALNCIEMA BIROJI). UZ TIKŠANOS JAUNAJĀS TELPĀS!
Partneri
Ciparu IP videonovērošana ir principiāli jauna pieeja drošības sistēmu izveidē, kas apvieno drošumu ar vienkāršu regulēšanu un ekspluatāciju. Digitālo sistēmu cena ir augstāka nekā tradicionālo analogo sistēmu cena jo tai ir būtiskas priekšrocības:
  • izcils attēls un augstas kvalitātes ieraksts. Ciparu kameru izšķirtspēja jau sasniedz 1600х1200, t.i. vairāk kā 2 mega pikseļus, salīdzinot ar televīzijas standartu 768х576 (0,4 mega pikseļi) analogajās kamerās. Detalizētāks attēls, kā arī lielāks laukums daudzos gadījumos ļauj atteikties no dārgajām un mazāk drošajām  PZT (Pan-Zoom-Tilt) analogajām kamerām;
  • tīkla kamerā attēls tiek digitalizēts tikai vienu reizi un paliek ciparu formātā visa procesa laikā – nav nepieciešamības pēc papildus pārveidošanas, attēla kvalitāte nepasliktinās, pārraidot video datus pa Interneta tīklu (tajā skaitā pa bezvadu kanālu)
  • iespēja pieslēgt IP kameru pie esošā lokālā tīkla ļauj būtiski samazināt sistēmas montāžas laiku, kā arī ieekonomēt uz kabeļa ievilkšanas rēķina;
  • IP kameru augstais “intelekta” līmenis ļauj ražīgāk un efektīvāk izmantot iekārtu resursus. Piemēram, kamera pati nolemj, kad raidīt video signālu, ar kādu kadru biežumu un ar kādu izšķirtspēju. Ciparu ieejas/izejas rada iespēju automātiski sniegt trauksmes signālu, bet kamerā iebūvētā atmiņas karte ļauj nepazaudēt informāciju sakaru līnijas pārrāvuma gadījumā. 
Mēs nodrošinām pilnu pakalpojumu klāstu ciparu videonovērošanas un reģistrācijas sistēmu ieviešanai – projektēšanu, montāžu, regulēšanu un apkalpošanu, kā arī integrēšanu ar citām sistēmām.

 
Preces