BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes iela 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
Darba dienās 9:00 - 18:00

NO 2. SEPTEMBRA BIROJS ATRODAS JAUNĀ ADRESĒ - LIELIRBES IELĀ 1 (KALNCIEMA BIROJI). UZ TIKŠANOS JAUNAJĀS TELPĀS!
Partneri
Autostāvvietas vadības sistēmā FidPark-Phone barjeru vadībai tiek izmantoti mobilie telefoni (līdz ar citiem FidPark identifikācijas līdzekļiem). Autovadītājs piebrauc pie barjeras un zvana no sava mobilā telefona uz noteiktu numuru. Zvans klientam ir bez maksas, jo serveris uzreiz pēc ienākošā zvana numura atpazīšanas atvieno savienojumu. Ja telefona numura īpašniekam ir tiesības iebraukt (izbraukt) stāvvietā, tad barjera atveras. Pretējā gadījumā, pēc dažām sekundēm uz šo telefona numuru atnāks īsziņa ar atteikuma iemeslu.

FidPark-Phone opcija paredzēta, pirmkārt, tā saucamajām dienesta autostāvvietām (piemēram, pie biroju un dzīvojamajām ēkām), kur iebraukšana atļauta tikai pastāvīgiem klientiem (īrniekiem, iedzīvotājiem) vai arī to apmeklētājiem pēc iepriekšējas saskaņošanas. Tā ļauj atteikties no termināļu uzstādīšanas pie iebraukšanas un izbraukšanas, kā arī nav nepieciešams apsardzes darbinieks, kas ielaiž un izlaiž apmeklētājus. Pie tam praktiski pilnībā saglabājas FidPark funkcionalitāte, t.sk. grupas caurlaides, laika zonas, aizsardzība pret vairākkārtēju iebraukšanu.

Sistēmas vadībai var izmantot jebkuru Interneta pārlūku. Nomnieku pārstāvji piešķirto kvotu robežās (vietu skaits, laika zonas) var patstāvīgi rediģēt savu darbinieku, kuriem ir atļauta iebraukšana autostāvvietā, telefonu numuru sarakstu, kā arī reģistrēt apmeklētājus, ievadot viņu mobilo telefonu numurus un apmeklējuma sākuma laiku. Apmeklētāji var brīvi izbraukt ārā, bet sistēma saskaņā ar tarifu plānu izrēķina apmeklētāja faktiskās stāvēšanas maksu un pieskaita to pie nomnieka rēķina.

Piedāvātais risinājums nodrošina optimālu stāvvietu sadalījumu starp nomniekiem un to apmeklētājiem saskaņā ar noslēgtajiem īres līgumiem, kā arī veido atskaites par reālo autostāvvietas izmantošanu, kas var tikt izmantotas norēķinos ar īrniekiem (tajā skaitā – par īrnieka apmeklētājiem).

FidPark-Phone var izmantot arī maksas autostāvvietās, kuru klientiem ir abonementa līgumi ar operatoru.