BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Slokas 13a, Riga, LV-1048, Latvia
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 9:00 - 18:00
Partneri

FidPark-2 programmatūra ir paredzēta daudzstāvu/daudzzonu stāvvietām, kā arī lieliem daudzfunkcionāliem objektiem (piemēram, izklaides un sporta centriem) ar kontrolpunktiem (turniketi, barjeras) starp zonām, kurās klienti saņem atšķirīgus pakalpojumus. 

Daudzstāvu autostāvvietās, piemēram, tie ir stāvi ar atšīrīgiem tarifiem un transportlīdzekļa uzturēšanās ilguma kontroli katrā stāvā, caur kuru tas izbrauc. Baseinos un sporta centros tās ir informācijas centrs, ģērbtuve, pieaugušo un bērnu baseins, atpūtas zona, sauna, sporta zāles, (daudzzonu) stāvvieta. Izklaides centros - stāvvieta, sporta zāles, atrakcijas.

FidPark-2 ar katru zonu tiek saistīti pakalpojumi, kuri tiek sniegti šājā zonā. Kad klients ar savu caurlaidi šķērso kontrolpunktu uz robežas starp divām zonām, sistēma pārbauda tā tiesības atstāt pirmo zonu (piem., vai ir apmaksāti pakalpojumi, kas saņemti šājā zonā), kā arī tā tiesības iekļūt otrajā zonā (piem., vai pakalpojumu šajā zonā var saņemt ar priekšapmaksu vai pēcapmaksu). Ja piekļuve ir atļauta, tad saskaņā ar sistēmas konfigurāciju, pakalpojumu saņemšana pirmājā zonā beidzas un/vai tiek apturēta, otrajā zonā - sākas un/vai atjaunojas.

SPA centrā FidPark-2 baseina apmeklējumiem var uzskaitīt tikai laiku, kuru klients pavada tieši baseinā, nevis ģērbtuvē pirms un pēc baseina izmantošanas. Cits piemērs - automašīnas, kuras stāv daudzstāvu stāvvietā, bet ceļā turp un atpakaļ šķērso VIP zonu pirmajā stāvā.
 
Šāds algoritms ļauj pārdot klientiem abonementus ar pakalpojumu kopumu (piem., baseins un fitnesa zāle), derīguma termiņu (piem., mēnesis), apmeklējuma ilgumu (piem., līdz divām stundām), kā arī to skaitu (piem., ne vairāk kā 30 reizes mēnesī).

Šādos objektos ir vajadzīgi lieli resursi klientu apkalpošanai, it īpaši, pakalpojumu komplektu pārdošanai pieaugušajiem, bērniem, ģimenēm, invalīdiem un viņu pavadošajām personām, kā arī pamata un papildus pakalpojumu apmaksai/piemaksai. Vairāki FidPark-2 papildinājumi ievērojami paātrina klientu apkalpošanas procesu - piem., var sakomplektēt pakalpojumus, kuri saistīti ar dažādām zonām. 

FidPark-2
iespējas ļauj to efektīvi izmatot arī tehnoloģisko procesu kontrolei ražošanas uzņēmumos, kur tiek saņemta vai izsniegta produkcija (iebraukšana, svēršana, iekraušana-izkraušana, atkārtota svēršana, dokumentu noformēšana, izbraukšana).

Galerija