BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
Elektroniskās slēdzenes viesnīcām
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@biss.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Piekļuves kontroles sistēmas Elektroniskās slēdzenes viesnīcām

Jūs izmantojat elektroniskās slēdzenes - tātad esat izvēlējušies augstas klases produktu savu un viesu mantu drošībai. Slēdzenes nodrošina maksimālu drošību un ērtības, kā arī palīdz samazināt ekspluatācijas izdevumus.

Durvju elektroniskajām slēdzenēm, kas darbojas ar RF (bezkontakta kartiņas), nav nepieciešama vadu ievilkšana. Tās darbojas ar divu veidu  standarta kartiņām - ASV TEMIC ® vai PHILIPS ®. Sistēmas vadības programma Lock ļauj ieprogrammēt dienesta kartiņas, kā arī viesu kartiņas uz noteiktu uzturēšanās laiku.

Kartīšu TEMIC ® vai MIFARE ® ONE nolasīšana notiek bezkontakta veidā. Pietiek kartiņas jebkuru pusi pietuvināt nolasītājam, kā uzreiz notiek tās nolasīšana un slēdzene tiek atbloķēta. RF tehnoloģijas ir drošas - tām ir aizsardzība pret klonēšanu, kā arī tās darbojas ar ļoti zemu enerģijas patēriņu - līdz 12 mA.  

Vienkārša lietošana: Slēdzenes rokturis no ārpuses ir nofiksēts un pakļaujas nospiešanai tikai tad, kad slēdzene ir atbloķēta. No iekšpuses slēdzenes rokturis vienmēr ir brīvs un jebkurā brīdī var atvērt durvis, kas atbilst mūsdienu ugunsdrošības un viesnīcu normu prasībām. 

Anti-panika: Lielākai drošībai slēdzenes konstrukcijā ir paredzēts izbīdāmais aizbīdnis. Sistēma ir ierīkota tā, lai, verot vaļā darvis no iekšpuses, papildu aizbīdnis automātiski tiek iebīdīts slēdzenē. Tas atbilst visām ugunsdrošības un viesnīcu normu prasībām. Jebkurā brīdī bez var pamest telpu, netērējot laiku atslēgu meklēšanai un durvju atvēršanai.   

Zemas ekspluatācijas izmaksas: Slēdzeņu zemas enerģijas patēriņa sistēma ļauj diezgan ilgi izmantot parastās baterijas. Bateriju garantētais dzīves ilgums RF tehnoloģijai parasti ir 10-12 mēneši un ir atkarīgs no durvju atvēršanas biežuma.

Mehāniskā atslēga: Ekstrēmos gadījumos, kad nav iespējas atvērt slēdzeni ar kartiņu, katrai slēdzenei ir paredzēta unikāla mehāniskā atslēga. Tā var noderēt gadījumos, kad baterijas ir kritiski izlādējušās, vai ir atslēdzies dators, un nav iespējams izsniegt viesu kartiņu.

Kartiņa ar laika ierobežojumu: Reģistrējot viesi, viņam tiek izsniegta kartiņa, kas darbojas tikai uzturēšanās periodā. Beidzoties noteiktajam laikam, durvis, lietojot šo kartiņu, tiek bloķētas. Tas garantē papildu drošību gadījumos, kad braucot prom, viesi nav atdevuši kartiņu. 

Kartiņu veidi: Sistēma paredz vairākus kartiņu veidus - Dienesta: Master karte; Ēkas (korpusa) karte; Stāva (sekcijas) karte; Speciālās: Inicializācijas karte, Tīrīšanas karte un Laika karte.
  • Master karte: Vienmēr atver visas durvis, nav laika ierobežojuma, kā arī atbloķē slēdzenes mehānismu pat tad, ja viesis izmanto papildu aizbīdni. 
  • Ēkas (korpusa) karte: Var atvērt tikai savas ēkas (korpusa) durvis. Ir laika ierobežojums, kā arī liegta piekļuves iespēja numuriņos ar aizvērtu papildu aizbīdni.
  • Stāva (sekcijas) karte: Atver tikai sava stāva vai sekcijas durvis. Ir laika ierobežojums, kā arī liegta piekļuves iespēja numuriņos ar aizvērtu papildu aizbīdni.
  • Viesu karte: Atver vienu vai vairākus numurus. Ir stingri noteikts laika ierobežojums, pēc tam kartiņa automātiski tiek bloķēta.

Ofisa režīms: Slēdzenēs var atslēgt automātisko bloķēšanu. Tam ir paredzēts ofisa darba režīms, kurā slēdzene tiek bloķēta ar kartiņu, bet atvērtā stāvoklī rokturis vienmēr ir aktīvs.

Lai ieslēgtu darba režīmu, kartiņas programmēšanas laikā tiek pievienota opcija „-Ofisa”. Slēdzene, kura tiek atvērta ar tāda veida karti, atrodads ofisa darba režīmā. Aizslēgt durvis var ar jebkuru kartiņu, kurai ir atļauta piekļuve numuriņam. 

Šī opcija var būt noderīga remonta darbu laikā, vai tad, kad telpu izmanto kā darba kabinetu.

Lūgums netraucēt: Slēdzenes ir aprīkotas ar papildu aizbīdņa sensoru. Ja viesis ir ieslēdzies, tad istabene vai apkalpojošais personāls ar kartiņas palīdzību nevar tikt numurā. Mēģinot atvērt slēdzeni, tiek attēlota aizliedzošais signāls. Tādu opciju var uzstādīt jebkura veida kartēm.

Nozaudēto kartīšu reģistrācija: Ja kartiņa tiek nozaudēta, to vienmēr var bloķēt.

Slēdzenes notikumu nolasīšana: Slēdzenes atmiņā, kura nav atkarīga no enerģijas, tiek saglabāti līdz 200 notikumu, kurus var nolasīt, caurskatīt atskaitēs, izdrukāt uz papīra. Tādā veidā vienmēr var zināt, kurš un kad ir bijis telpā. 

Kartiņu daudzfunkcionālā izmantošana: Numura kartiņu var izmantot ne tikai kā slēdzenes atslēgu, bet arī apgaismojuma ieslēgšanai, ievietojot to speciālā kartiņas turētājā pie sienas. Numura kartiņu var izmantot kā maksāšanas līdzekli restorānā vai caurlaidi pludmalē, baseinā, saunā vai boulinga klubā.

Programmatūras nodrošinājums

Durvju elektroniskās slēdzenes var darboties sistēmas un programmatūras Fidpark (www.fidpark.com) ietvaros, kura ir paredzēta viesnīcu, SPA centru, autostāvvietu, ofisu vai tirdzniecības centru utt. automatizācijai, vai arī ar standarta reģistrācijas programmu Lock. Elektronisko slēdzeņu sistēmas darbības shēma


Dizaina varianti

Preču katalogs