BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Elektroniskās slēdzenes viesnīcām
 
Kontakti
Adrese: Slokas 13a, Riga, LV-1048, Latvia
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Piekļuves kontroles sistēmas Elektroniskās slēdzenes viesnīcām

Elektronisko slēdzeņu izmantošana nozīme, ka Jūsu vērtslietu un ciemiņu īpašuma drošībai, Jūs izvēlējāties augstas kvalitātes produkciju. Slēdzenes nodrošina maksimālu drošību un ērtības, kā arī palīdz samazināt ekspluatācijas izdevumus.

Durvju elektroniskām slēdzenēm, kas darbojas ar RF (bezkontakta kartiņas) nav nepieciešama vadu ievilkšana. Darbojas ar divu veidu  standarta kartiņām: ASV TEMIC ® vai PHILIPS ®. Sistēmas vadības programma Lock ļauj ieprogrammēt dienesta kartiņas, kā arī viesu kartiņas uz noteiktu uzturēšanas periodu.

Kartīšu TEMIC ® vai MIFARE ® ONE nolasīšana notiek bezkontakta veidā. Pilnīgi pietiek kartiņu ar jebkuru pusi pietuvināt nolasītajam, uzreiz notiek kartiņas nolasīšana un tiek pieņemts lēmums par slēdzenes atbloķēšanu. RF tehnoloģijas ir drošas, tām ir aizsardzība pret klonēšanu, ka arī tās darbojas ar ļoti zemu enerģijas patēriņu līdz 12(mA)  

Vienkārša lietošana: Slēdzenes rokturis no ārpuses ir nofiksēts un pakļaujas nospiešanai tikai kad slēdzene ir atbloķēta. No iekšpuses, slēdzenes rokturis vienmēr ir brīvs un jebkura brīdī var atvērt durvis, kas atbilsts mūsdienu ugunsdrošības un viesnīcu normām. 

Anti-panika: Lielākai drošībai slēdzenes konstrukcijā ir paredzēts izbīdāmais aizbīdnis. Sistēma ir ierīkota tādā veidā, ka verot durvis vaļā no iekšpuses – papildus aizbīdnis automātiski tiek iebīdīts iekšā slēdzenē. Tas atbilsts visām ugunsdrošības un viesnīcu normām. Jebkurā brīdī bez aizķeršanās var pamest telpu, netērējot laiku atslēgu meklēšanai un durvju atvēršanai.   

Ekspluatācijas zemas izmaksas: Slēdzeņu zemas enerģijas patēriņa sistēma ļauj diezgan ilgi izmantot parastas baterijas. Bateriju garantētais dzīves ilgums RF tehnoloģijai parasti ir 10-12 mēneši un ir atkarīgs no durvju atvēršanas biežuma.

Mehāniskā atslēga: Ekstrēmos gadījumos, kad nav iespējas atvērt slēdzeni ar kartiņu, katrai slēdzenei ir paredzēta unikāla mehāniska atslēga. Tā var noderēt gadījumos, kad ir kritiski izlādējušās baterijas, vai ir atslēdzies dators un nav iespējas izsniegt viesu kartiņu.

Kartiņu laika ierobežojums: Reģistrējot viesus – tiek izsniegta kartiņa ar darbības laiku uzturēšanas periodā. Beidzoties noteiktam laikam, durvis, lietojot šo kartiņu, būs bloķētas. Tas garantē papildus drošību gadījumos, kad braucot prom, viesi nav atdevuši kartiņu. Tas arī sniedz iespēju gūt papildus ienākumus pagarinot dzīvošanas laiku pēc uzturēšanas perioda beigām. (Check-Out).
Kartiņu veidi: Sistēma paredz vairākus kartiņu veidus. Dienesta: Master karte, Ēkas (korpusa) karte, Stāva (sekcijas) karte. Speciālās: Inicializācijas karte, Tīrīšanas karte un Laika karte.
  • Master karte: Vienmēr atver visas durvis, nav laika ierobežojuma, kā arī atbloķē slēdzenes mehānismu, pat ja viesis izmanto papildus aizbīdni. 
  • Ēkas (korpusa) karte: Var atvērt tikai savas ēkas (korpusa) durvis. Ir laika ierobežojums, kā arī liegta piekļuves iespēja numuriņos ar aizvērtu papildus aizbīdni.
  • Stāva (sekcijas) karte: Atver tikai sava stāva vai sekcijas durvis. Ir laika ierobežojums, kā arī liegta piekļuves iespēja numuriņos ar aizvērtu papildus aizbīdni.
  • Viesu karte: Atver vienu vai vairākus numurus. Ir stingrs laika ierobežojums un kartiņa automātiski tiek bloķēta ar vēlāk izdotu kartiņu.

Ofisa režīms: Slēdzenēs var atslēgt automātisku bloķēšanu. Tam ir paredzēts ofisa darba režīms, kurā slēdzene tiks bloķēta ar kartiņu, bet atvērtā stāvoklī rokturis vienmēr būs aktīvs.

Lai ieslēgtu darba režīmu, kartiņas programmēšanas laikā tiek pievienota opcija „-Ofisa”. Slēdzene kura tiks atvērta ar tāda veida karti atradīsies ofisa darba režīmā. Aizslēgt durvis varēs ar jebkuru kartiņu, kuram ir pieeja šim numuram.

Šī opcija var būt noderīga remonta darbu laikā, vai tad, kad telpu izmanto, kā darba kabinetu.

Lūgums netraucēt: Slēdzenes ir aprīkotas ar papildus aizbīdņa sensoru. Ja viesis ir ieslēdzies, tad istabene vai apkalpojošais personāls ar kartiņas palīdzību nevarēs tikt numuriņā. Mēģinot atvērt slēdzeni, tiks attēlota aizliedzošā indikācija. Opcija var tikt uzstādīta jebkura veida kartēm.

Nozaudēto kartīšu reģistrācija: Ja kartiņa tika nozaudēta, to vienmēr var bloķēt.

Slēdzenēs notikumu nolasīšana: Slēdzenes atmiņā, kura nav atkarīga no enerģijas saglabā līdz 200 notikumiem, kurus var nolasīt, caurskatīt atskaitēs, izdrukāt uz papīra. Tādā veidā vienmēr var zināt kas un kad ir ienācis telpā. 

Kartiņu daudzfunkcionālā izmantošana: Numuriņa kartiņa  var darboties ne tikai, kā slēdzenes atslēga, bet arī kā apgaismojuma noturētājs sienas kartīšu saņēmēja. Numuriņa kartiņu var izmantot kā maksāšanas līdzekli restorānā, vai caurlaidi pludmalē, baseinā, saunā vai bouling-klubā.

Programmatūras nodrošinājums

Durvju elektroniskās slēdzenes var darboties sistēmas un programmatūras Fidpark (www.fidpark.com) sastāvā, kura ir paredzēta viesnīcu, SPA centru, autostāvvietu, ofisu vai tirdzniecības centru u.t.t. automatizācijai, vai arī ar standarta reģistrācijas programmu Lock. Elektronisko slēdzeņu sistēmas darbības shēma


Dizaina varianti

Preču katalogs