BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Par mums
Kas mēs esam?
25 gadus nodarbojamies ar sistēmām un iekārtam, kas saistītas ar informāciju tehnoloģijām, drošību un ražošanu. Mēs izstradājam, piegādājam un apkalpojam pieejas kontroles un darba laika reģistrācijas sistēmas, autostāvvietu vadības sistēmas, videonovērošanas, apsardzes signalizācijas sistēmas, uzskaites un ražošanas automātikas sistēmas. Uzņēmumā strādā vairāk kā 20 cilvēku ar prasmīgām rokām un gudrām galvām, vairums no tiem – jau 5 un vairāk gadus. Vislabāk par mums stāsta mūsu klientu saraksts un viņu atsauksmes.


Kāpēc BIS S?
Tāpēc, ka mums rūp sava reputācija. Mēs palīdzam izvēlēties labākas risinājumus no cenas un kvalitātes viedokļa, sniedzam ieviešanas rekomendācijas, ievērojot mūsu daudzgadējo klientu pieredzi. Mūsu servisa dienests operatīvi risina tehniskas problēmas. Mēs investējam oriģinālās izstradājumos. Mēs attīstāmies...


Kā kļūt par mūsu partneri?
Lai piešķirtu jūsu firmai BIS S partnera statusu ar izdevīgākām cenām un apmaksas noteikumiem, jums jāatsūta uz mūsu adresi firmas reģistrācijas apliecību ar nodokļu maksātāja numuru.
Lēmums par doto jautājumu tiks pieņemts nedēļas laikā no pieprasījuma saņemšanas brīža.


Sertifikāti un licencesVakances
  • Mēs pastāvīgi meklējam jaunus darbiniekus. Ja Jūs interesē darbs mūsu firmā - lūdzam sūtīt savu CV uz e-pastu, un mēs ar Jums uzreiz sazināsimies.

Pašlaik aicinam pie mums darbā:
  • Ofisa menedžerus
  • Servisa darbiniekus
  • Vājstrāvas montētājus
  • Programētājus
 
 


SIA “BIS S” interneta vietnes izmantošanas un preču/pakalpojumu pasūtīšanas noteikumi