BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Pakalpojumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Skanstes iela 50 (1. ieeja, 2. stāvs), Rīga, LV-1013, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Sistēmas
Mūsu piedavātām FidPark un dAccess sistēmām ir vairākas priekšrocības, salidzinot ar lidzīgām sistēmām no citiem ražotājiem.

Sistēmas darbojas On-line režīmā, bet retos gadījumos, kad vadības serveris nav pieejāms, tiek saglabāta pamata funkcionalitāte, un pēc sakaru jeb servera darbības atjaunošanas dati tiek sinhronizēti. Atskaites par visiem notikumiem ir pieejāmas caur WEB un/vai LAN.

Sistēmas uztur vairākas izpildiekārtas (barjeras, turniketi, slēdzenes u.tml.), mobīlas un stacionaras iekārtas klientiem un darbiniekiem, kā arī uztur vairākas cilvēku un transporta identifikācijas tehnoloģijas, ko pasūtītaji var izvēleties un sakombinēt atbilstoši savu objektu specifikai:
  • Pasīvas bezkontakta kartiņas (breloki, tagi) ar nolasīšanas attālumu no dažiem cm līdz 10-15 m. un ar vairākam drošības/aizsardzības līmeņiem
  • Identifikātori uz viedtālruņiem ar vairākam drošības/aizsardzības līmeņiem
  • Automašīnu numurzīmes atpazīšana (ANPR)
  • Aktīvas un Brīvroku (Hands-free) caurlaides (UHF Active, BLE un citu tehnoloģiju bākas - Beacons) ar nolasīšanas attālumu līdz dažiem simts m.
  • Papīra taloni ar svītru kodu
  • Biometrīskas tehnoloģijas, kas izmanto sējas attēlu un pirkstu nospiedumu
Paaugstinātai pieejas kontroles drošībai piedavājam RFID SEOS (Secure Element) tehnoloģiju, kas izmanto speciālus HID nolasītājus un RFID kartiņas, ar unikāliem ID numuriem, ko karšu ražotajs ir piesaistījis individuālām klientam. Pie tam virtuālo SEOS elementu (datus) var ierakstīt viedtālrunī plastikāta RFID kartiņas vietā.

Paaugstināta drošība piemīt arī biometriskiem identificēšanas metodēm - sejas atpazīšanai un pirkstu nospiedumiem. Mēs piedavājam industriālus pirkstu nospiedumu skenerus (kas darbojas sniegā, mitrumā, ar netīrām rokām utt.), ka arī izmantojam 3D sejas atpazīšanas algoritmus, kas nereaģē uz cilvēku foto.