BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Pakalpojumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Skanstes iela 50 (1. ieeja, 2. stāvs), Rīga, LV-1013, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Pakalpojumi ID-kartīšu personalizēšanas pakalpojumi
Sniedzam plastikāta karšu izgatavošanas un personalizēšanas pakalpojumus, pielietojot sublimēšanas un ofseta karšu drukas metodes. Mēs piedāvājam dažāda veida baltas un krāsainas plastikāta kartiņas, kas atbilst ISO7810 standartam (PVC, HiCo, LoCo, Smart-card, contactless card), un plašu bezkontakta čipu izvēli.

Mūsu pakalpojumu klāsts ietver konsultācijas par kartiņas attēla izvēli, pasūtītāja maketa izstrādāšanu vai pilnveidošanu, parauga izgatavošanu, plastikāta karšu ražošanu un personalizēšanu saskaņā ar klienta sniegto informāciju. Piedāvājam arī kartiņu individuālu iepakojumu.

Izmantojama kartiņu ražošanas, apdrukas un personalizācijas tehnoloģija, kā arī pasūtījuma izgatavošanas termiņš ir atkarīgi no pasūtījuma apjoma.

Kā vadošo plastikāta karšu printeru ražotāju (Evolis, Zebra, HID/Fargo) partneri mēs piedavājam arī iegadāties printerus un to izējmateriālus. Veicam šo printeru garantijas un ārpus garantījas apkopi un remontu.

Komplektā ar karšu printeriem mēs piedāvājam karšu personalizēšanas programmas CardPresso, kas ir viegli lietojamas un iekļauj visu nepieciešamo plastikāta karšu izveidei un apdrukai - grafisko redaktoru, svītru koda drukāšanu, automātiskus skaitītājus, karšu kodēšanas opcijas.

Vairāk informācijas: Karšu personalizācijas programmatūra
Pieteikuma forma

Personalizēšana – individuālas informācijas uzdrukāšana uz plastikāta kartes, kas attiecas uz šīs kartītes īpašnieku, viņa paraksta paraugs, u.t.t. Uz kartes var būt arī kartes numurs, izsniegšanas datums, derīguma termiņš, logins un parole aktivēšanai u.c.

Numuru drukāšana – analogas burtu-ciparu informācijas uzdrukāšana.

Paraksta josla – speciāla josla uz kartītes, paredzēta paraksta parauga vai citas papildus informācijas novietošanai. Parasti tiek veidota baltā krāsā.

Svītru kods – iekodēta burtu-ciparu informācija, kas tiek attēlota svītru koda veidā. Parasti svītru kods satur personālo informāciju un atbilst vienam no daudzajiem standartiem, kas darbojas šajā jomā.

Skreč-panelis (notīrāma aizsargjosla) – uzklāts necaurspīdīgs aizsargslānis. Skreč panelis tiek izmantots, lai aizsargātu slepenu informāciju. Lai to nolasītu, nepieciešams notīrīt krāsu no līnijas. Piemērs – bankas koda kartes.

Karst spiede ar foliju – folijas uzklāšana ar karstās spiešanas metodi uz kartes virsmas, izmantojot klišeju. Tiek izmantota zelta, sudraba un hologrāfiskā folija.


Magnētiskā svītra LoCo un HiCo – satur magnētiskā svītrā iekodētu informāciju, ko nolasīšanas iekārta (magnētiskā galviņa) atšifrē.