BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi ID-kartīšu personalizēšanas pakalpojumi
Sniedzam plastikāta karšu izgatavošanas un personalizēšanas pakalpojumus, pielietojot mūsdienīgas tehnoloģijas, kā arī sublimēšanas un ofseta drukas metodes. Mēs piedāvājam dažāda veida baltas un krāsainas plastmasas kartes (PVC, HiCo, LoCo, Smart-card, contactless card) ISO7810 standartā. Mūsu piedāvājamais pakalpojumu klāsts ietver pasūtītāja maketa izstrādāšanu vai pilnveidošanu, parauga izgatavošanu, plastikāta karšu ražošanu un personalizēšanu, saskaņā ar klienta sniegto informāciju. Pēc pasūtītāja vēlēšanās mēs piedāvājam karšu individuālu iepakojumu.

Plastikāta karšu veidi:
  • atlaižu kartes
  • apdrošināšanas kartes
  • klientu kartes
  • reklāmas kartes
  • klubu kartes
  • apliecības
  • caurlaides
Pieteikuma forma

Personalizēšana – individuālas informācijas uzdrukāšana uz plastikāta kartes, kas attiecas uz šīs kartītes īpašnieku, viņa paraksta paraugs, u.t.t. Uz kartes var būt arī kartes numurs, izsniegšanas datums, derīguma termiņš, logins un parole aktivēšanai u.c.

Numuru drukāšana – analogas burtu-ciparu informācijas uzdrukāšana.

Paraksta josla – speciāla josla uz kartītes, paredzēta paraksta parauga vai citas papildus informācijas novietošanai. Parasti tiek veidota baltā krāsā.

Svītru kods – iekodēta burtu-ciparu informācija, kas tiek attēlota svītru koda veidā. Parasti svītru kods satur personālo informāciju un atbilst vienam no daudzajiem standartiem, kas darbojas šajā jomā.

Skreč-panelis (notīrāma aizsargjosla) – uzklāts necaurspīdīgs aizsargslānis. Skreč panelis tiek izmantots, lai aizsargātu slepenu informāciju. Lai to nolasītu, nepieciešams notīrīt krāsu no līnijas. Piemērs – bankas koda kartes.

Karst spiede ar foliju – folijas uzklāšana ar karstās spiešanas metodi uz kartes virsmas, izmantojot klišeju. Tiek izmantota zelta, sudraba un hologrāfiskā folija.


Magnētiskā svītra LoCo un HiCo – satur magnētiskā svītrā iekodētu informāciju, ko nolasīšanas iekārta (magnētiskā galviņa) atšifrē.