BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Sistēmas Maksas piekļuves kontroles sistēmas
Autostāvvietu, atrakcijas parku, baseinu un citu līdzīgu objektu sniegto pakalpojumu kontroles, apmaksas un uzskaites procesu automatizācijas sistēmas palīdz optimizēt personāla darbu un paaugstināt biznesa konkurētspēju.

Mūsu piedavāta sistēma FidPark atbalsta vairākas klientu identificēšanas tehnoloģijas un to kombinācijas atkarība no uzdevumiem un pieletošanas sfēras. Piedavājam aktīvas un pasīvas RFID kartiņas, papīra talonus/biļetes ar svītru kodu, tālruņa numuru, PIN-kodu, cilvēku pirkstu nospiedumus, cilvēku sejas atpazīšanu, Bluetooth, a/m valsts numuru atpazīšanu, citas tehnoloģijas.

Pakalpojumu apmaksa notiek ar priekšapmaksu un pēcapmaksu atkarība no sistēmas iestātījumiem. Piemēram, cilvēks var piekļūt apmakas zonā, ja viņš ir iepriekš iegadājies šo pakalpojumu, jeb viņš ir apstiprinājis, ka ir gatavs apmaksāt pakalpojumu, izējot ārā no sporta centra. 

Piekļuves kontrole ar FidPark un FidPark-2
Piedavājam divas FidPark versijas - FidPark un FidPark-2.

FidPark var izmantot, galvēnokārt, automašīnu un cilvēku piekļuves kontrolei,  biļešu tirdzniecībai un pasākumu pieejas kontrolei, ka arī tehnoloģisko procesu kontrolei un produktu/darba uzskaitei ražošanas uzņēmumos, izmantojot dažādus sensorus.

FidPark-2 sistēmas ir paredzētas vairāku zonu un pakalpojumu sniegšanas kontrolei un apmaksai (piemēram, daudzstāvu autostāvvietu kontrole ar atšķirīgiem tarifiem katrā stāvā, daudzfunkcionālu sporta centru vadība, stāvvietas ar iespēju apmaksāt arī pēc izbraukšanas).

Abas sistēmas var izmantot dažādas identifikācijas tehnoloģijas un apmaksas veidus.