BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Plastikāta karšu personalizēšana
Zīmes (kartītes, breloka, biļetes u.c.) personalizēšana nozīmē tās loģisku "piesaistīšanu" īpašniekam, kad tās identifikators tiek ierakstīts datu bāzē kopā ar cilvēka rekvizītiem un viņa automašīnas datiem. Informāciju var ierakstīt arī elektroniskajā zīmē (kartītē ar maināmu atmiņu).

Kartīšu personalizēšanas procesā uz tām drukā rekvizītus un dažreiz īpašnieka fotogrāfiju. Tas ļauj izmantot šādas kartītes arī gadījumos, kad nav iekārtas elektroniskai nolasīšanai. Tas ir ērti gan organizācijai, kas drukā kartītes, gan pašam īpašniekam/lietotājam. Kartīšu printeru pēdējie modeļi var būt aprīkoti  ar tādiem moduļiem, kas ļauj iekodēt kartē īpašnieka personas datus. Plastikāta kartīšu personalizēšanas sistēmas

Personalizēšanas sistēmas tiek izmantotas plastikāta kartīšu drukāšanai un kodēšanai:
  • caurlaides un apliecības darbinieku pieejas kontrolei un darba laika uzskaitei;
  • diskonta kartes atlaides saņemšanai uz precēm un pakalpojumiem;
  • klubu, bonusu, dāvanu kartītes u.c.
Personalizēšanas sistēma sastāv no datora ar programmatūru, plastikāta kartīšu printera un, ja nepieciešama fotogrāfija, fotostudijas ar ciparu fotoaparātu. Mūsu piedāvātie printeri var iekodēt dažādu tipu kartītes vienlaicīgi ar to drukāšanu.

Kartīšu aizsardzībai pret viltošanu ir izmantojama attēla vai teksta uzklāšana, kas redzama tikai ultravioletajā spektrā, mikrošrifta drukāšana (teksts, kura augstums 0,40 mm vizuālai pārbaudei ar lupas palīdzību), difraktīvu elementu uzklāšana (attēli vai teksts uzklāts ar krāsu, kas redzama skatoties no īpaša leņķa), individuālas hologrammas izgatavošana un citi paņēmieni. Mūsu menedžeri palīdzēs jums izvelēties optimālu un ekonomisku risinājumu.

Skatīt arī ID-kartīšu personalizēšanas pakalpojumi.


Plastikāta kartīšu printeri

Plastikāta kartīšu printeri no eksotiskas un kaprīzas iekārtas pēdējo 5-10 gadu laikā ir pārvērtušies par standarta biroja perifēriju, kas prasa minimālu servisa apkalpošanu.

Mēs piedāvājam divu pazīstamu zīmju HID (FARGO) un EVOLIS printerus. Mūsu firma ir šo uzņēmumu autorizēts pārstāvis un servisa centrs.

Karšu apdrukai izmanto divas dažādas, bet radniecīgas drukāšanas tehnoloģijas: tiešā drukāšana (direct-to-card printing - DTC) un augstas precizitātes drukāšana (high definition printing - HDP). Drukāšana uz kartītes notiek ar krāsu sublimācijas metodi (dye-sublimation) un termisku pārnēšanu (thermal transfer). Lai paildzinātu uzdrukātā attēla noturīgumu, pa virsu tiek uzklāts caurspīdīgs slānis (overlay).

Ar printeri EVOLIS var ne tikai drukāt attēlus uz plastikāta kartēm, bet arī nodrošināt visa veida šo karšu personalizāciju sākot no vienkāršas personīgās informācijas uzklāšanas (klienta vārds, fotogrāfija) līdz svītru kodu drukāšanai un visa veida kodēšanai (magnētiskā svītra, čips, bezkontakta kartes).

HID ražo FARGO augstas kvalitātes, drošus un viegli pielietojamus printerus. Atsevišķi iegādājamais laminēšanas modulis ļauj pārklāt vienu vai abas kartītes puses ar aizsargplēvi - laminātu, tai skaitā ar lāzera hologrammu kartītes papildu aizsardzībai.
 
Pārdošanā:Programma cardPresso

Piedāvājam vienu no populārākajām programmām kartīšu personalizēšanai - CardPresso. Programma ir ļoti vienkārši uzstādāma un lietojama. CardPresso ir ērts interfeiss un viss nepieciešamais plastikāta karšu izveidei un apdrukai: iebūvēts grafiskais redaktos (palīdz izveidot karšu dizainu, fotogrāfiju apstrādi priekš kartēm), svītru koda drukāšana, iebūvēti automātiskie skaitītāji, karšu kodēšanas iespējas, funkcija, kas ļauj automātiski atpazīt sejas uz attēla un tās izgriešanu līdz nepieciešamajiem izmēriem kartes izkārtojumā.

Tiek piedāvāts dažādās versijās ar dažādu funkcionalitāti: XXS, XS, XM un XL.

Bāzes versijā XXS ir paredzēts:
- karšu dizaina veidošana;
- izveidoto attēlu un 1D svītrkodu drukāšana;
- fotogrāfiju saņemšanas funkcija no digitālajām fotokamerām caur WIA/ TWAIN un DirectShow;
- magnētiskās svītras kodēšanas iespēja.
 
XS papildina iepriekš minētās funkcijas ar iespēju pieslēgties pie datu bāzēm .XLS, .XLSX, .CSV un .TXT, Database View skatu un iespēju piesaistīt fotogrāfijas pie datu bāzes laukiem.

XM papildina iepriekš minētās funkcijas ar iespēju pieslēgties pie MS Access datu bāzēm, darboties ar fotogrāfijām un saglabāt tās tieši datu bāzes failā (OLE-objekti), automātiskās sejas atpazīšanas funkciju uz attēliem un to izgriešanu (FaceCrop tool), 2D svītru kodu drukāšanu un spraudni kontakta viedkaršu kodēšanai.

XL papildina iepriekš minētās funkcijas ar iespēju pieslēgties pie ārējām datu bāzēm caur ODBC, kodēt bezkontakta viedkartes, karšu dizainus ar vairākiem maketiem, karšu drukāšana pēc noteiktiem nosacījumiem, lietotāju tiesību noteikšana un operāciju logošana.

XXL papildina iepriekšminētās funkcijas ar iespēju strādāt ar DESFire kartēm, Web Print Server un Net-licenci, darbojoties ar cardPresso vairākās darba vietās, kuras atrodas lokālajā tīklā (līdz 16 darba vietām).

*
Video pamācības

Programma DAccess Personnel

DAccess Personnel programma ļauj:
  • personalizēt kartiņas,
  • izveidot un koriģēt uzņēmuma organizācijas struktūru,
  • reģistrēt darbinieku personas datus,
  • izveidot viņiem piekļuves tiesības uzņēmuma objektiem, kuri ir aprīkoti ar pieejas kontroles sistēmu.
Programma DAccess Personnel paredzēta ne tikai kartīšu personalizēšanai, bet arī, lai izveidotu un rediģētu uzņēmuma organizatorisko struktūru un darbinieku personīgos datus, tajā skaitā pieejas tiesības. Programma strādā ar personāla datu bāzi. To var izmantot sistēmas DAccess sastāvā, kā arī integrēt ar uzņēmumā jau esošu personāla menedžmenta sistēmu. Tās interfeiss izstrādāts, ievērojot mazu, vidēju un lielu uzņēmumu administratīvo struktūru. Paredzēti līdzekļi programmas lietotāju pieejas kontrolei, kā arī tiek veikti ieraksti darbības uzskaites žurnālā.