BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Automātiskās kases (Kases automāti)

Piedāvājam kases automātus, kas ļauj klientiem veikt dažādus maksājumus ne tikai par pakalpojumiem, ko kontrolē FidPark sistēma (kad cenu nosaka FidPark serveris), bet arī par pakalpojumiem, ko nosaka ārējas sistēmas, kad automāti darbojas ka Internet kioski, un pārsledzas uz naudas pieņemšanu un čeka izsniegšanu brīdī, kad klients izvēlējas viņam nepieciešamus pakalpojumus un apstiprināja maksājuma summu. Attiecīgi, no servera

Kases automātu iekšēja programmatūra nodrošina maksimālo atteikumizturību un uzsakta darījuma izbeigšanu, lai pie jebkuras problēmas ar naudas iekārtām klients vienmēr varētu nobeigt darījumu jeb saņemt atpakaļ daļēji iemaksātu naudu.Automāta monētu un banknošu saņemēji izsniedz atlikumu ar iepriekš saņemto naudu, kas ievērojami samazina nepieciešamību papildināt naudas tvertnes.
FidPark serveris, kas komunicē ar kases automātu caur lokālo tīklu jeb Internetu, tiek izmantots automātu administrēšanai un uzturēšanai.

Piedavātas automātiskās kases var izmantot, piemēram, lai:
 

 • apmaksātu pakalpojumus (maksas ieeja vai izeja, autostāvvietas, fitnesa centri, Internet-klubi);
 • iegadāties jeb pagarināt abonementus;
 • izmantot automātu ka parkomatu, saņemot talonu jeb ievadot a/m valsts numuru;
 • integrēt automātu ar šķidruma dispenseriem;
 • pārdot ieejas biļetes;
 • izmantot klienta lojalitātes kartiņas un saņemt atlaides;
 • inkasēt no vadītājiem no pasažieriem saņemto naudu.
Kases automātu konstruktīv izpildījums ir atkarīgs, galvēnokārt, no naudas zīmēm, ko automāts saņem un izsniedz kā atlikumu. Tirdzniecības automāti, kas darbojas Latvijā, tiek nokomplektēti ar sertificētu FidPark Kases Sistēmu (FPKS), kas nodrošina atbilstību MK noteikumiem 95/96.Kases automāti var būt nokomplektēti ar sekojošām iekārtām (pēc pasūtītāja izvēles):
 • banknošu pieņēmējiem,
 • monētu pieņēmējiem,
 • hoperiem monētu un žetonu pieņemšanai un izsniegšanai,
 • plastikāta karšu dispenseriem,
 • rokas un motorizētiem kasu nolasītājiem,
 • krāsu sensoru ekrānu vai indikatoru ar pogām,
 • termināļiem bankas karšu pieņemšanai.

Atkarībā no pielietošanas un kases automātu funkcionalitātes automātus var izvietotuz grīdas jeb pie sienas. Visos automātos ir iebūvēta drošības un trauksmes sistēma.Kases automāts FP-KA700/KA710
Kases automāts FP-KA700/KA710 nodrošina apmaksu ar kredītkartēm, banknotēm un monētām, kā arī atlikuma izdošanu ar jebkuru no monētu nomināliem un banknotēs (tikai FP-KA510 modelim). Pateicoties jaunajām tehnoloģijām, izdevās samazināt automāta vērtību un tehniskās apkalpošanas izmaksas (t.sk. retāk jāveic naudas inkasācijas). Maksājumu veikšana ar maksājumu karti tiek īstenota, izmantojot terminālu Verifone UX100, kas atbilst pēdējiem drošības standartiem. Standartā automāta konfigurācijā tiek izmanotots 2D svītru kodu nolasītājs, bezkontakta RFID karšu nolasītājs un čeku printeris. Mijiedarbība ar klientu tiek veikta, izmantojot 15" skārienjūtīgo ekranu. Kases automāta aprīkojums nodrošina trīskāršu mehānisku aizsardzību monētām un banknotēm.

Automāts var būt izmantots dažādās FidPark sistēmās pakalpojumu un rēķinu apmaksai, klienta kartes konta papildināšanai vai informācijas saņemšanai.

Automāts tiek pieslēgts FidPark siatēmas serverim (caur internetu vai LAN), kas nodrošina monitoringu un visu pārskatu saņemšanu.


Naudas iekasēšanas (inkasācijas) sistēma FP-KA-760

Kases automāts FP-KA760 ir paredzēts skaidras naudas ātrai pieņemšanai (piemēram, no kasieriem un sabiedriskā transporta vadītājiem). Šim mērķim automāts ir aprīkots ar piltuvi, kur var iebērt visu nominālu monētas sākot no 1 centa. Pabeidzot naudas pieņemšanu un automātisku rēķināšanu, automāts izsniedz kvīti un pārnes informāciju uz centrālo serveri.

Klients tiek identificēts pēc bezkontakta ID kartes, viņa fotogrāfiju saglabājot datu bāzē.

Automāts nodrošina arī automātisku skaidras naudas apmaiņu pēc iepriekš noteiktām monētu kombinācijām, un to var izmantot kā pašapkalpošanās kiosku.

Kases automāta aprīkojums nodrošina trīskāršu mehānisku aizsardzību monētām un banknotēm. Automāts FP-KA760 pieslēgts FidPark serverim, kas ļauj veikt nepārtrauktu kontroli un monitoringu reālajā laikā.
 


Universāls kases automāts FP-KA-570
Kases automāts FP-KA-570 ir paredzēts pakalpojumu un preču apmaksai skaidrā naudā un ar bankas kartēm.

Darījuma identificēšanai tiek izmantoti svītrkodi, RFID vai citas tehnoloģijas. Automāts var būt integrēts praktiski jebkurā tirdzniecības sistēmā - piemēram, pašapkalpošanās veikalos/noliktavās. Kad klients skenē pirkuma-pārdošanas dokumenta svītrkodu, ekrānā tiek attēlota darījuma summa, pēc kuras apmaksas tirdzniecības sistēmā tiek reģistrēts maksājuma apstiprinājums, un klients var saņemt preci vai pakalpojumu. Klients var arī izmantot savu lojalitātes karti atlaides saņemšanai, izmantjot automātu kā informatīvo kiosku.

Automāts nodrošina monētu (sākot no 0.01 €) un banknošu (līdz 500 €) pieņemšanu, kā arī atlikuma izdošanu. Pie tam banknošu un monētu atlikuma izsniegšanai netiek izmantotas papildu tvertnes, kuras ir nepieciešams papildināt. Automāts tiek aprīkots ar 2D svītrkoda skeneri, bezkontakta karšu RFID-nolasītāju, čeku printeri, skārienjutīgu displeju un VOIP pārrunu iekārtu.

Tiek nodrošināts automāta attālināts monitorings un diagnostika FidPark sistēmā operatīvai problēmu risināšanai. Dubultā monētu un banknošu seifu aizsardzība garantē naudas drošību visās operācijās, kas ir saistītas ar kases automāta atvēršanu.


Kases automāts FP-KA15
Kases automāts FP-KA15 paredzēts autonomai darbībai āra apstākļos, kā maksāšanas līdzekli izmantojot bankas kartes.

Uz kases automāta priekšējā paneļa ir izvietots:
 •      POS-terminālis (karšu nolasītājs, PIN-koda klaviatūra, displejs);
 •      bezkontakta nolasītājs abonementa un depozīta karšu nolasīšanai;
 •      svītrkodu skeneris;
 •      skārienjutīgs displejs;
 •      čeku printeris;
 •      VOIP-pārrunu ierīce.______________________________________________________________________________________________________

automatiskās kases
FidPark - Card
______________________________________________________________________________________________________