BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Pakalpojumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Skanstes iela 50 (1. ieeja, 2. stāvs), Rīga, LV-1013, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Sistēmas Aprīkojums un programmas Automātiskās kases (Kases automāti)
FidPark automātiskās kases var izmantot sekojošiem mērķiem:
 • apmaksāt pakalpojumus (maksas ieeja, autostāvvietas, SPA, fitnesa centri utt.);
 • iegadāties vai pagarināt abonementus;
 • integrēt ar šķidruma dispenseriem, uzpildes s;
 • pārdot biļetes;
 • izmantot klienta lojalitātes kartes un saņemt atlaides;
 • valūtas maiņai;
 • inkasēt naudu
Atkarībā no pielietošanas un funkcionalitātes, kases automātus var nokomplektēt ar sekojošām iekārtām:
 • banknošu un monētu pieņēmējiem,
 • monētu un žetonu kaudzes pieņemšanai un izsniegšanai,
 • RFID karšu nolasītājiem,
 • krāsaino skārienjūtīgo ekrānu,
 • POS-termināļiem bankas karšu pieņemšanai.
 Administrēšanai un uzturēšanai tiek izmantotas servisa programmas, kas var atrasties lokālajā tīklā vai Internetā. Automāti ir sertificēti atbilstoši LR MK 95, 96.


Autostāvvietu kases automāti var pieņemt apmaksu pirms izbraukšanas, priekšapmaksu kā parkomāti, maksu par abonementiem, citus maksājumus.

Biļešu tirdzniecības automāti
ir pieejami biļešu tirdzniecībai bez pasākuma laika un vietas norādes (piemēram dabas parku, muzeju, izstāžu un tamlīdzīgu atrakciju apmeklējumiem). Šos automātus ir iespējams integrēt arī ar biļešu izplatītāju sistēmu, lai tie darbotos kā interneta kioski.

Ir pieejami sekojošie kases automātu modeļi (kas atšķiras ar apmaksas pieņemšanu un atlikuma izsniegšanu):

             
 Kases automāts FP-KA15    

FP-KA17 Mini kases automāts

     Naudas inkasācijas sistēma FP-KA560
             
Paredzēts maksājumu pieņemšanai, kā maksāšanas līdzekli izmantojot bankas kartes.     Kompaktais kases automāts ļauj veikt apmaksu ar bankas kartēm. Darījumu čeki pēc klientu pieprasījuma tiek nosūtīti uz viedtālruni vai e-pastu.    
Paredzēta ātrai skaidras naudas pieņemšanai. Ir iebūvēta piltuve, kurā var iebērt jebkura nomināla monētas, kas tiek skaitītas ar ātrumu līdz 12 monētām sekundē.
 
             

 
         
 
 Universāls kases automāts
FP-KA570
    Kases automāts
FP-KA700/KA710
     Kiosks FP-KA300
             
Paredzēts pakalpojumu un preču apmaksai. Automāts var būt integrēts jebkurā tirdzniecības sistēmā un nodrošina monētu, banknošu (sākot no 0.01 € līdz 500 €), bankas karšu pieņemšanu, kā arī atlikuma izdošanu gan ar monētām, gan banknotēm. Atlikuma summas izsniegšanai netiek izmantotas papildu tvertnes, ko būtu nepieciešams regulāri papildināt.      Kases automāti FP-KA700/710 nodrošina apmaksu ar bankas kartēm, banknotēm un monētām, kā arī atlikuma izdošanu ar jebkuru no monētu nomināliem (FP-KA700 - 0.02€ - 2€, FP-KA710 - 0.01€-2€). Automāts var tikt izmantots dažādu pakalpojumu un rēķinu apmaksai, klienta kartes konta papildināšanai vai informācijas saņemšanai.     Kiosks, ko iespējams integrēt ar jebkuru sistēmu, kur nepieciešama maksājuma apstrāde. Kiosks ļauj norēķināties par pakalpojumiem, iegādāties abonementus, papildināt priekšapmaksas kartiņas un saņemt citu informāciju. Automātā ir iebūvēta kamera un printeris, kas ļauj klientiem pastāvīgi nofotografēties un izdrukāt caurlaidi.
 


Atbilstoši LR Ministru Kabineta noteikumiem Nr. 95 un 96, Latvijā pielietojāmie FidPark kases automāti un kasieru darba vietas ir papildināmi ar sertificētu FidPark Kases Sistēmu (FPKS), ko var bez apgrozījuma ierobežojumiem izmantot preču un pakalpojumu tirdzniecības automatizācijai, kā arī integrēšanai ar citām sistēmām.
 
FPKS iekļauj noplombētu datoru ar programmatūru, kas ir reģistrēta LR Valsts Ieņēmumu dienestā (VID). Darījuma čekus var izdrukāt uz papīra, jeb klients var to saņemt elektroniskā formātā.

Kases automāti ar FPKS ir pieslēgti pie Internet. Apmaksa tiek pieemta skaidrā naudā un ar bankas kartiņām, izmantojot Latvijā sertificētus POS-terminālus. FPKS var izmantot arī t.s. Vending automātos ar MDB iekšējo protokolu.