BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Pakalpojumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Skanstes iela 50 (1. ieeja, 2. stāvs), Rīga, LV-1013, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Sistēmas Aprīkojums un programmas Piekļuves kontroles izpildiekārtas

Piedāvājam dažādas pieejas kontroles izpildiekārtas, ko ražo mūsu partnerfirmas – pasaules līmeņa ražotāji, un mēs nodrošinām to uzturēšanu un garantijas/ārpus garantijas remontu. Iekārtas var izmantot kopā ar FidPark, jeb ar citām vadības sistēmām:

Turniketi
Kā cilvēku piekļuves kontroles izpildiekārtas mēs rekomendējam Dormakaba (Vācija) aprīkojumu - dažādus turniketu modeļus (pilna auguma turniketus, sensoru barjeras, automātiskās durvis, virpuļdurvis u.c.).

Dormakaba ir viens no pasaules vadošajiem piekļuves kontroles sistēmu (PKS) - turniketu, automātisko durvju un izpildes ierīču ražotājiem.
Dormakaba piedāvā desmitiem turniketu modeļu, tajā skaitā - sensoru, trīs stangu un pilna auguma turniketus, rotējošos turniketus, vērtņu vārtiņus, automātiskās durvis, slūžveida kabīnes, virpuļdurvis. Turniketi ar servodzinēju nodrošina lielāku caurlaidspēju un ērtāku šķērsošanu, salīdzinot ar turniketiem bez dzinējiem. Unikāls turniketu bloķējošais mehānisms nodrošina ilgstošu turniketu nepārtrauktu darbību intensīvas izmantošanas gaitā.
 
Speciālie sensori sniedz informāciju par kartiņām, kuru īpašnieki nav faktiski izgājuši cauri turniketam, kā arī novērš vienlaicīgu vairāku cilvēku iziešanu caur turniketu.


Termināļi un barjeras
FidPark sistēmas stāvvietas iebraukšanas/izbraukšanas terminālis nodrošina sekojošas funkcijas:
  • Pārvalda barjeru;
  • Nolasa vienreizējos talonus ar 1D- un 2D- svītrkodiem;
  • Nolasa bezkontakta abonementa vai dienesta kartiņas;
  • Termināļa displejs rāda tekošo laiku un ziņojumus klientiem. Uz priekšējā paneļa ir izvietota arī pārrunu ierīce saziņai ar operatoru.
Stāvvietu vadībai piedāvājam arī dažādu veidu barjeras, barjerstabus un barjeru piederumus.

Elektromagnētiskas slēdzenes
Cilvēku piekļuves kontrolei ar sistēmu FidPark, mēs piedāvājam dažādas elektromagnētiskas slēdzenes durvīm un skapīšiem, kas tiek vadīti no servera, jeb darbojas off-line režīmā.

Skapīšu elektroniskās slēdzenes

Viens no uzdevumiem, ko risina FidPark, ir garderobes skapīšu pārvaldība vietās, kur ir nepieciešams uz laiku atstāt personīgās mantas. Klienti var izmantot jebkuru skapīti, kā atslēgu izmantojot savu aproci. Sistēma kontrolē, lai pēc klienta aiziešanas skapītis paliktu vaļā.

Mūsu piedāvātās elektroniskās slēdzenes skapīšiem darbojas autonomi un tām nav nepieciešami vadu savienojumi. Informācija par skapīša statusu un numuru glabājas gan slēdzenes, gan aproces atmiņā.

Slēdzenes atbilst ISO/IEC 144443a protokolam un darbojas ar AA baterijām. Lai samazinātu enerģijas patēriņu, nolasītājs ieslēdzas tikai pēc pieskāriena sensora zonai. Ir pieejamas arī on-line slēdzenes.Biometriskie pieejas kontrolieri

Arvien populārākas kļūst piekļuves kontroles sistēmas ar sejas atpazīšanu un (opcija) cilvēku sejas temperatūras kontroli. Ja sejas temperatūra ir paaugstināta, vai cilvēks ir bez sejas aizsargmaskas, tiek ģenerēts trauksmes signāls, un pieeja cilvēkam ir liegta. Mūsu piedāvātie pirkstu nospiedumu skeneri efektīvi darbojas ārā apstākļos, kad ir sniegs, lietus, netīras/mitras rokas utt.

RFID nolasītāji un kontrolieri
Vairākus gadus mēs nodarbojamies ar RFID nolasītājiem un varam integrēt FidPark sistēmā praktiski jebkura standarta RFID kartiņas, brelokus, aproces utt., kas darbojas LF, HF un UHF frekvenču diapazonā un izmanto EMV arhitektūru.

Plašāko informāciju par nolasītajiem un tagiem sk. sadaļā "Produkti" - Nolasītāji un Kartiņas.


RFID Aproču atgriešanas iekārta
 

Izmantojot FidPark sistēmu objektos, kur klienti tiek identificēti ar bezkontakta aproces palīdzību (piemēram, baseinos, SPA utt.), mēs piedavājam papildus ierīci - stabiņu, kas nolasa aproci un vienlaicīgi ar turniketa atvēršanos pieņem to no klienta. Ja sniegtie pakalpojumi nav pilnīgi apmaksāti, stabiņš atgriezis aproci atpakaļ. Šāds stabiņš ļauj samazināt kasieru-operatoru noslodzi.

Pieliekot aproci pie sienas termināļa ar bezkontakta nolasītāju, klients redz sava skapīša numuru,  apmaksāta uzturēšanās laika atlikumu un citu noderīgu informāciju.