BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Ieejas biļešu kontrole un pārdošana
Ieejas biļešu automātiskās kontroles sistēma FidPark-Ticket nodrošina apmeklētaju pašapkalpošanu, iegādājoties biļetes (t. sk. FidPark kases automātos), kā arī apmeklētaju pieejas kontroli. Tas ļauj ievērojami samazināt ar personālu saistītos izdevumus. 

Pieejas kontrolei tiek izmantoti kontrolieru mobilie termināļi un turniketi ar iebūvētu 1D- vai 2D-svītrkodu jeb RFID-nolasītājiem. Pamata prasības pret tādu sistēmu:
  • sakari  ar tirdzniecības serveri, kur glabājas identifikatori un pārdoto biļešu statusi,
  • garantija, ka var ieiet pat ar tikko kā nopirktu biļeti,
  • aizliegums ieiet ar identisku biļeti/kodu caur to pašu vai citu kontroles punktu
Ja tiek izmantotas biļetes ar svītru kodu, tad serveris, saņēmot nolasīto biļetes ID, atzīme to kā izmantotu, un nākamiem apmeklētajiem ar tadu pašu ID vairs nebūs pieejas tiesības.


Opcija FidPark-Ticket
Opcija FidPark-Ticket izmanto biļetes ar divdimensiju (2D) vai viendimensiju (1D) svītrkodu. Biļešu nolasītāji ir iebūvēti ātrdarbības turniketos un kontrolieru mobilajos termināļos, kas pieslēgti tirdzniecības sistēmas serveriem. Datu apmaiņa ar serveriem, kuros pastāvīgi atjaunojas informācija par uz doto pasākumu pārdoto biļešu statusu, notiek caur lokālo tīklu un replikātoriem. Papildus svītrkodu skeneriem turniketos var uzstādīt arī RFID-nolasītājus ieejai un izejai ar dienesta caurlaidēm, kā arī abonementa biļešu validēšanai.

Pie katra datora-replikatora var pieslēgt līdz 64 turniketus, šos pašus datorus var izmantot arī kā POS (Point Of Sale). Sistēma nodrošina attālinātu visu iekārtu diagnostiku, kā arī tiek vests visu notikumu un biļešu numuru elektroniskais žurnāls.

FidPark-Ticket var tikt izmantota arī autostāvvietās, kas atrodas pie pasākumu norises vietām. Pie tam ieejas biļete uz pasākumu tiks izmantota arī kā priekšapmaksāta vienreizēja caurlaide iebraukšanai un izbraukšanai autostāvvietā noteiktā laika periodā, kas ļauj ietaupīt apmeklētāju laiku un samazināt rindas pie izbraukšanas.

Kases automāti, kas pārdod biļetes, var darboties kā kioski, kas ir pieslēgti pie ārējā tirdzniecības servera (piemēram, ar iespēju izvēleties pasākumu, vietu zālē utt.), jeb var izmantot viekāršaku biļešu sistēmu (piemēram, dabas parkos), kas ir iebuvēta FidPark sistēmā.