BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi BISS Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Automātiskās kases (Kases automāti) Pašapkalpošanās naudas inkasācijas sistēma
Sistēma FidPark Cash Collect (CC) ar inksācijas automātiem KA-560 ir paredzēta ātrai banknošu un monētu pieņemšanai diennakts režīmā, piemēram, no sabiedriskā transporta kasieriem un transporta vadītājiem. Klientu identifikācija notiek ar viņu bezkontakta ID-karti vai citiem identifikatoriem, tādiem kā pirkstu nospiedumi, tālruņa numurs. Datu bāzē tiek reģistrēts arī klienta fotoattēls naudas nodošanas brīdī. Visu nominālu monētas (1 cents - 2 EUR) tiek iebērtas tvertnē; naudas skaitīšanas ātrums ir 12 monētas/sek.
KA-560 nodrošina arī automātisku banknošu apmaiņu uz iepriekš noteiktām monētu kombinācijām. Monētas un banknotes ir ar trīskāršu drošības mehānisma aizsardzību. KA-560 automāti ir pieslēgti FidPark serverim, kas nodrošina nepārtrauktu kontroli un monitoringu reālajā laikā.

FidPark-CC sistēma var tikt integrēta ar kompānijas grāmatvedības uzskaites sistēmu. Tā ļauj samazināt ar naudas iekasēšanu saistītos resursus un uzlabot darbinieku darba vidi.

KA-560 automāti tiek izmantoti arī kā klientu pašapkalpošanās kioski. Piemēram, darbinieki var saņemt algas un nodokļu izdruku par izvēlēto mēnesi saskaņā ar datu drošību un personas datu aizsardzību.


Naudas iekasēšanas (inkasācijas) automāts FP-KA760
Sistēma FidPark-CC kopā ar inkasācijas automātiem FP-KA760 ir paredzēta ātrai skaidras naudas sīknaudas) pieņemšanai (piemēram, no kasieriem un sabiedriskā transportlīdzekļa vadītājiem), kā arī papīra naudas maiņai atbilstoši iepiekš nokonfigurētām vērtībām.

Klienti tiek identificēti ar bezkontakta kartiņām jeb citiem identifikātoriem (piemēram, pirkstu nospiedumiem, svītrkodiem utt.). Klienta foto darījuma brīdī tiek saglabāts datu bāzē.

Automātu KA-760 var izmantot kā klientu pašapkalpošanās kiosku, piedāvājot klientiem papildu pakalpojumus - piemēram, izdrukāt algas lapiņu. Sistēmu FidPark-CC var integrēt ar uzņēmuma uzskaites sistēmām, tādā veidā ievērojami samazinot naudas inkasācijas izmaksas un uzlabojot uzņēmuma kasieru darba apstākļus.

Automāta iekšējam aprīkojumam ir trīskārša monētu un banknošu aizsardzība.

Pamata raksturojums:
Monētu ietilpība - ap 1500 monētu 1 EUR izmēra, seifā - 3000 monētu 1 EUR izmēra; Banknošu pieņemēja ietilpība - 1000 banknošu; Monētu pieņemšanas ātrums - līdz 12 mon./sek.; izsniegšanas ātrums - ap 13 mon./sek.