BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas un risinājumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67 603360
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@biss.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Sistēmas un risinājumi Automātiskās kases (Kases automāti) Pašapkalpošanās naudas inkasācijas sistēma
Sistēma FidPark Cash Collect (CC) ar inksācijas automātiem KA-560 ir paredzēta ātrai banknošu un monētu pieņemšanai diennakts režīmā, piemēram, no sabiedriskā transporta kasieriem un transporta vadītājiem. Klientu identifikācija notiek ar viņu bezkontakta ID-karti vai citiem identifikatoriem, tādiem kā pirkstu nospiedumi, tālruņa numurs. Datu bāzē tiek reģistrēts arī klienta fotoattēls naudas nodošanas brīdī. Visu nominālu monētas (1 cents - 2 EUR) tiek iebērtas tvertnē; naudas skaitīšanas ātrums ir 12 monētas/sek.
KA-560 nodrošina arī automātisku banknošu apmaiņu uz iepriekš noteiktām monētu kombinācijām. Monētas un banknotes ir ar trīskāršu drošības mehānisma aizsardzību. KA-560 automāti ir pieslēgti FidPark serverim, kas nodrošina nepārtrauktu kontroli un monitoringu reālajā laikā.

FidPark-CC sistēma var tikt integrēta ar kompānijas grāmatvedības uzskaites sistēmu. Tā ļauj samazināt ar naudas iekasēšanu saistītos resursus un uzlabot darbinieku darba vidi.

KA-560 automāti tiek izmantoti arī kā klientu pašapkalpošanās kioski. Piemēram, darbinieki var saņemt algas un nodokļu izdruku par izvēlēto mēnesi saskaņā ar datu drošību un personas datu aizsardzību.