BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Pakalpojumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Skanstes iela 50 (1. ieeja, 2. stāvs), Rīga, LV-1013, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Transporta identifikācija/reģistrācija
Transporta reģistrācijai piedāvājam UHF RFID uzlīmes pie vējstikla, aktīvas un pasīvas RFID kartiņas, ka arī valsts numura vizuālo atpazīšanu. Mūsu piedāvātā sistēma nodrošina numuru atpazīšanas kvalitāti 92-96% robežās. Bezkontakta lasītāji un identifikatori darbojas ar rādiusu vairāk kā 1 m. Distance starp nolasītāju un identifikatoru ievērojami paātrina reģistrāciju.

Cilvēku un transportlīdzekļu atrašanās vietas noteikšanai (RTLS) tiek piedāvāti mazjaudīgi raidītāji (Active UHF) uz transportlīdzekļiem, kas tiek izmantoti, piemēram, kustības grafika un transporta reģistrācijas un kontroles sistēmā. Atšķirībā no GPS, šī tehnoloģija darbojas arī slēgtās telpās un sliktos apstākļos.

Videokameras ar attēlu apstrādes programmatūru (VideoAnalytics) sniedz iespēju identificēt automašīnas, cilvēkus un priekšmetus, kas dažreiz izrādas ļoti efektīvs risinājums.


Transporta sensori
Piedavājam transportlīdzekļu sensorus, kas tiek izmantoti stāvvietās un uz ceļiem.

Mūsu piedāvātās iekārtas izmanto sekojošas tehnoloģijas:
  • Infrasarkanās barjeras (cilvēkiem un transportlīdzekļiem);
  • Induktīvās cilpas zem ceļa seguma (transportlīdzekļiem);
  • Lāzeru, infrasarkanie un ultraskaņas sensori (transportlīdzekļiem);
  • Videokameras ar attēlu apstrādes programmatūru (cilvēkiem un transportlīdzekļiem).
  • Ģeomagnētiskie sensori (tikai brīvas/aizņemtas transportlīdzekļu vietas)
Mūsu piedāvātos sensorus iespējams integrēt ar jebkuru sistēmu, t.sk. FidPark. Atskaites pieejamas gan ciparu, gan grafiku veidā. Sīkāku informāciju var atrast šeit.

Elektroniskās automašīnu zīmes tiek piestiprinātas pie automašīnas vai atrodas aiz vējstikla un automātiski tiek nolasītas pirms kontrolpunkta, barjeras vai uz izdalītās zonas robežas. Vadītājs var identificēties gan atrodoties transportlīdzeklī, gan ārpus tā.

Valsts reģistrācijas numuru atpazīšanas tehnoloģijas (APNR)
tiek integrētas piekļuves kontroles sistēmā, papildinot vai pilnībā aizvietojot elektroniskās automašīnu zīmes.

RTLS
Piedāvājam sistēmu cilvēku un transportlīdzekļu atrašanās vietas noteikšanai (Real Time Location System, jeb RTLS). RTLS lieliski strādā kā kustības grafika un transporta reģistrācijas un kontroles sistēma. Salīdzinot ar GPS, šī sistēma darbojas arī slēgtās telpās un sliktos laikapstākļos.


Infrasarkanās barjeras
 Infrasarkanās barjeras parasti sastāv no divām komponentēm – gaismas avota un detektora, kuras var novietot viens otram pretim, vai blakus: 
  • Pretim – detektors aktivizējas, ja avota izstarotā gaisma tiek bloķēta;
  • Blakus – detektors aktivizējas, kad avota izstarotā gaisma atspīd no objekta.
DESME A15 Foto drošības relejs  PUPILLA Fotobarjera Reflex Fotobarjera


Induktīvās cilpas zem ceļa seguma
Induktīvās cilpas sastāv no cilpu uztvērējiem un induktīvajām cilpām, kas ir iestrādātas ceļa pārklājumā un savienotas ar vadības bloku. Cilpas reaģē uz signālu, kas ir no 10 kHz – 200 kHz. Kad transportlīdzeklis pārbrauc vai balstās uz cilpām, cilpu induktivitāte samazinās un cilpu uztvērējs fiksē šīs pārmaiņas un nosūta signālu uz vadības bloku.

Preču katalogā: Induktīvo cilpu detektors

Lāzeru, infrasarkanie, mikroviļņu un ultraskaņas sensori
Lāzeru sensori nosūta spēcīgu gaismas signālu noteiktā virzienā un mēra laiku līdz brīdim, kad tas atgriežas, šādi nosakot attālumu līdz objektam. Analizējot šo informāciju, sensors ir spējīgs ātri noteikt precīzu objekta atrašanās vietu, ātrumu un atrašanās vietu.
Preču katalogā: Barjeru atvēršanas un drošības sensors

Radaru jeb mikroviļņu sensori izstaro mikroviļņus noteiktā frekvencē un attiecīgā zonā. Objekti, kas tajā atrodas, mikroviļņus atstaro. Sensori spēj noteikt, vai objekts ir kustīgs un kādā virzienā tas dodas.
Preču katalogā: Transportlīdzekļa detektors

Infrasarkanie sensori noteiktā zonā izstaro infrasarkano gaismu un analizē atspīdumu, ko saņem atpakaļ. Ir pieejami divu veidu infrasarkanie sensori:
  • Ar fona analīzes funkciju: analizē fonu un reaģē, ja tiek fiksētas izmaiņas.
  • Bar fona apspiešanas funkciju: analizē attālumu līdz objektiem. Šo veidu parasti izmanto vietās, kur fons regulāri mainās (piemēram, sensors ir piestiprināts pie automātiskajām durvīm).
Ultraskaņas sensori pārraida ultraskaņas enerģiju un mēra mērķa atstaroto enerģiju. Šie mērījumi tiek apstrādāti, lai noteiktu objekta klātesamību un ātrumu. Ultraskaņas sensori lieliski darbojas jebkuros laikapstākļos.