BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Sistēmas Cilvēku un transporta reģistrācija

Sistēmas sniedz drošu un lietotājam draudzīgu tehnoloģiju datu vākšanai un reģistrēšanai. Šim nolūkam tiek izmantota programmatūra datorā un portatīvie termināļi, kas ir izmatojami arī autonomi.

Transporta identifikācija/reģistrācija
Transporta reģistrācijai piedāvājam UHF RFID uzlīmes pie vējstikla, aktīvas un pasīvas RFID kartiņas, ka arī valsts numura vizuālo atpazīšanu. Mūsu piedāvātā sistēma nodrošina numuru atpazīšanas kvalitāti 92-96% robežās. Bezkontakta lasītāji un identifikatori darbojas ar rādiusu vairāk kā 1 m. Distance starp nolasītāju un identifikatoru ievērojami paātrina reģistrāciju.

Cilvēku un transportlīdzekļu atrašanās vietas noteikšanai (RTLS) tiek piedāvāti mazjaudīgi raidītāji (Active UHF) uz transportlīdzekļiem, kas tiek izmantoti, piemēram, kustības grafika un transporta reģistrācijas un kontroles sistēmā. Atšķirībā no GPS, šī tehnoloģija darbojas arī slēgtās telpās un sliktos apstākļos.

Cilvēku un transporta sensori un skaitītāji
Cilvēku skaitītājus var izmantot ne tikai mārketinga mērķiem, bet arī ugunsgrēka vai citos nelaimes gadījumos nodrošina precīzus datus par cilvēkiem, kurus nepieciešams evakuēt no ēkas. Automašīnu skaitīšanas funkcijas tiek realizētas ar dažādiem transportlīdzekļu sensoriem. Transporta sensori tiek izmantoti stāvvietās un uz ceļiem.

Mūsu piedāvātās iekārtas izmanto sekojošas tehnoloģijas:
  • Infrasarkanās barjeras (cilvēkiem un transportlīdzekļiem);
  • Termosensori/termokameras (cilvēkiem);
  • Induktīvās cilpas zem ceļa seguma (transportlīdzekļiem);
  • Lāzeru, infrasarkanie un ultraskaņas sensori (transportlīdzekļiem);
  • Videokameras ar attēlu apstrādes programmatūru (cilvēkiem un transportlīdzekļiem).
  • Ģeomagnētiskie sensori (tikai brīvas/aizņemtas transportlīdzekļu vietas)
Visus mūsu piedāvātas sensorus var izmantot atsevišķi, kā arī integrēt ar FidPark sistēmu. Sīkāku informāciju var atrast šeit.