BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
19.jūnija - 9:00 -17:00
25.jūnija - Brīvdiena
Sistēmas Sistēmu aprīkojums un programmas Informācijas termināļi, displeji un indikatori
Informācijas termināļi

Piedāvājam informācijas termināļus, kas sniedz iespēju klientam saņemt individuālu informāciju, izmantojot savu bezkontakta karti vai aproci. Īpaši aktuāli šie info terminālī ir sistēmās ar a/m numurzīmju atpazīšanu un maksas pieejas kontroles sistēmās, kad klientam ir nepieciešams zināt, kāpēc viņš netiek ielaists jeb izlaists.

Sienas terminālu skārienjutīgs ekrāns, iebūvēts nolasītājs, pieslēgums lokālajam tīklam un vairums citu interfeisu sniedz iespēju izmantot šo terminālu arī citās automatizācijas sistēmās dažādu uzdevumu risināšanai, kas saistīti ar datu ievadīšanu, apstrādi un indikāciju.

Displeji/tablo

Krāsainus grafiskus displejus izmanto pirms iebraukšanas autostāvvietā, brīvo vietu indikācijai (sarkans un zaļš indikators), vai brīvo vietu skaita indikācijai (ciparu indikatori). Pēdējais variants ir vēlamāks, jo sniedz klientam iespēju novērtēt laiku, ko aizņems brīvas vietas meklēšana, vai atteikties no iebraukšanas gandrīz aizpildītā autostāvvietā. Displeji var radīt arī paziņojumus un reklāmu.

Aproču atgriešanas iekārta


Izmantojot FidPark-Spa sistēmu objektos, kur klienti tiek identificēti ar bezkontakta aproces palīdzību (piemēram, baseinos), tiek piedāvāta ierīce - stabiņš, kas nolasa aproci un vienlaicīgi ar turniketa atvēršanos pieņem to no klienta. Pieliekot aproci pie sienas termināļa ar bezkontakta nolasītāju, klients redz sava skapīša numuru, laiku, apmaksāto uzturēšanās laiku un citu noderīgu informāciju.

Transportlīdzekļu brīvo vietu sensori un indikatori

Brīvo vietu indikatori tiek uzstādīti zem vai virs katras stāvvietas, kas ir paredzēta vienai a/m tā, lai vadītājs jau no attāluma redzētu brīvās vietas automašīnu rindā. Mēs piedāvājam dažādus automašīnu sensorus – ultraskaņas, video un ģeomagnētiskus sensorus.