BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
Pakalpojumi
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Sistēmas Pakalpojumi
Sistēmu integrēšana
Mēs piedāvājam profesionālu informācijas tehnoloģiju, pakalpojumu automatizācijas, drošības un citu sistēmu pārdošanu, uzstādīšanu un integrāciju, izmantojot mūsdienīgas metodes un nodrošinot efektivitāti un kvalitatīvu darbību. Mūsu izstrādātie risinājumi lieliski strādā publiskajā sektorā un biznesā, nodrošinot automatizāciju, klientu pašapkalpošanos un citas darbības.

Sistēmu integrācijas soļi:
  • esošās situācijas un prasību apzināšana;
  • piedāvājuma sagatavošana;
  • līgums slēgšana;
  • risinājuma izstrāde;
  • risinājuma ieviešana un uzturēšana.
Mūsu programmatūru izstrādā pieredzējuši speciālisti informācijas, drošības un automatizācijas sistēmu izveidē, kas nodrošina pasūtītāja prasībām piemērotāko risinājumu, nodrošinot lietotājam draudzīgu interfeisu un savietojamību ar mūsdienu tehnoloģijām. Klientiem tiek piedāvāti dažādi programmatūras risinājumi, kas automatizē un piedāvā risinājumu dažādām problēmām.

Vairāk informācijas: Sistēmu programmatūra

ID-karšu personalizēšanas pakalpojumi
Sniedzam plastikāta karšu izgatavošanas un personalizēšanas pakalpojumus, pielietojot mūsdienīgas tehnoloģijas. Piedāvājumā dažāda veida plastikāta kartes (PVC, HiCo, LoCo, u.c.).

Mūsu piedāvājamais pakalpojumu klāsts ietver plastikāta karšu parauga izgatavošanu, ražošanu un personalizēšanu, pasūtītāja maketa izstrādāšanu un pilnveidošanu.

Numuru drukāšana – analogas burtu un ciparu informācijas drukāšana uz plastikāta kartes (klienta numurs, kods, u.t.t.).   Paraksta josla – josla uz kartes, kas paredzēta paraksta parauga vai citas informācijas izvietošanai.
  Svītrkods – kodēta burtu-ciparu informācija, kas tiek attēlota svītru koda veidā     Notīrāma aizsargjosla (scratch panel) – informācijai uzklāts necaurspīdīgs aizsargslānis, lai aizsargātu slepenu informāciju. Lai tai piekļūtu, nepieciešams notīrīt šo aizsargslāni
  Karstspiede ar foliju – folijas uzklāšana ar karstspiedes metodi uz kartes virsmas, izmantojot trafaretu. Piedāvājumā zelta, sudraba un hologrāfiskā folija.     Magnētiskā svītra LoCo un HiCo – satur magnētiskajā svītrā iekodētu informāciju, ko atšifrē speciāla nolasīšanas iekārta.