BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Sistēmas Pakalpojumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
Kontakti
Adrese: Lielirbes 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Jaunumi
Lapaspuses: 1  2  3  4  5  6 
Iekārtu ar MDB-kopni fiskālie risinājumiIzstrādāti risinājumi pašapkalpošanās iekārtām ar MDB-kopni (automazgātavas, tirdzniecības automāti, kafijas automātu tīkli), kas nodrošina apmaksu skaidrā naudā un ar bankas kartēm, kā arī atbilst LR MK 95/96 noteikumiem.
Veikalu apmeklētāju skaita kontroles sistēmasMēs piedāvājam automātiskas elektroniskās sistēmas apmeklētāju skaita uzskaitei veikalos ar informācijas parādīšanu displejā un / vai iespēju bloķēt ieejas durvis, kad tiek pārsniegts norādītais maksimālais apmeklētāju skaits.
Cilvēku temperatūras kontroleMūsu piekļuves kontroles sistēmas (t.sk. FidPark un dAccess) ir papildinātas ar videokameru automātiskai temperatūras mērīšanai un sejas atpazīšanai. Ir iespējams videokameras darbināt arī autonomi.
FidPark-ANPR stāvvietu kontroles un apmaksas risinājumsPiedāvājam inovatīvu risinājumu, kas atvieglo stāvvietas lietošanu un vadību balstoties uz numuru atpazīšanas tehnoloģijām.
Pieejas kontrole un COVID-19Sakarā ar COVID-19 vīrusa apkarošanas pasākumiem piedāvājam papildus iekārtas personāla pieejas kontrolei - t. sk. sejas temperatūras mērīšanas un roku dezinfekcijas iekārtas, kā arī videokameras, kas kontrole apmeklētāju skaitu un attālumu starp viņiem. Ar šīm opcijām var arī papildināt esošās pieejas kontroles sistēmas.
[27.04.2020] - Mini kases automāts
Mini kases automātsKompakts FidPark kases automāts FP-KA17 ļauj veikt samaksu ar bankas kārtiņām un darbojas arī kā Interneta kiosks. Darījumu čeki pēc klientu pieprasījuma tiek nosūtīti uz viņu viedtālruni jeb uz e-pastu. Automātu var viegli integrēt ar Pārdevēja produktu un pakalpojumu pārdošanas sistēmu.
Lapaspuses: 1  2  3  4  5  6